Наприкінці серпня компанія «АГСОЛКО Україна» отримала нову партію з семи фронтальних навантажувачів китайського виробництва CHANGLІN 956Х. Майже всі машини вже відправлені своїм новим господарям в різні регіони України.

Нові фронтальні навантажувачі CHANGLІN 956 Х від компанії «АГСОЛКО Україна» на початку вересня почали працювати на кар’єрах Тернопільської та Рівненської областей, а також в торговельних портах Миколаївської області. Нові власники високо оцінили потужність, маневреність та зручність керування машинами серії 956Х, завдяки позитивним відгукам на навантажувачі даної серії сформувався великий попит.

     

      

      

      

З початку вересня 2017 року компанія «АГСОЛКО Україна» пропонує на ринку України покращений сучасний варіант фронтальних навантажувачів CHANGLІN – моделі CHANGLІN 936GT та CHANGLІN 956GT. Основними відмінностями та перевагами цих моделей є  оновлений дизельний двигун, більш продуктивна гідравлічна система, завдяки якій збільшилася швидкість проведення розвантажувально-завантажувальних робіт; швидкісна тихохідна коробка передач. Крім того, нова серія відрізняється поліпшеним сучасним дизайном та рівнем комфорту – оновлена кабіна зі зменшеним рівнем шуму і обладнана системою кондиціонування, тканевим сидінням, джойстиковим керуванням та рідкокристалічним дисплеєм!

Сучасні потужні навантажувачі CHANGLІN мають широкий спектр використання і застосовуються в різноманітних сферах діяльності – торговельних портах, піщаних та гранітних кар’єрах, асфальто-бетонних заводах, автодорожніх підприємствах, лісо- та сільському господарстві. Дані машини вирізняються своєю універсальністю, високою продуктивністю та прекрасним співвідношенням «ціна/якість». Завдяки збільшеній висоті розвантаженнянавантажувачі CHANGLIN можуть завантажувати як стандартні кузови самоскидів, так і зерновози та залізничні вагони. Великий дорожній просвіт у поєднанні з оптимальним розподілом ваги забезпечує ефективну роботу на відкритих майданчиках та в умовах нерівної поверхні. Ці машини серійно комплектуються зручною й безпечною кабіною з системою опалення та кондиціювання повітря. Відмінна оглядовість та ергономічне розміщення елементів керування дають змогу оператору повністю контролювати роботу машини.

     

Завдяки широкому модельному ряду додаткового обладнання (подовжена стріла, пристрої для завантаження силосу, різноманітні ковші, вила для органічних добрив із захватом, бульдозерні та сніжні відвали та пристрої швидкої заміни обладнання), споживач може підібрати найбільш оптимальну машину та повністю укомплектувати її під власні потреби.

З питань замовлення, умов і строків постачання, а також за консультаціями щодо технічних характеристик навантажувачів CHANGLІN та інших видів спецтехніки, звертайтеся до наших спеціалістів за телефонами:  (044) 290-76-26, (095) 271-70-15, (050) 353-94-76.