З метою популяризації в країні бренду YTO, підвищення якості обслуговування і сервісу, вивчення попиту та ринкових тенденцій і вподобань споживачів, компанія «АГСОЛКО Україна», як офіційний імпортер тракторів YTO, заснувала клуб власників тракторів YTO - YTO-club.

 

Останнім часом на українському ринку відслідковується чітка тенденція зростання присутності тракторів китайських брендів, зокрема YTO. В деяких сегментах ця техніка почала витісняти з ринку навіть деякі преміальні бренди. І це цілком зрозуміло, адже китайська техніка доступніша за ціною, при цьому зовсім не поступається за якістю. А трактори дешевшого сегменту (МТЗ, ХТЗ) якісна китайська техніка заводського виробництва значно випереджає за рівнем комфорту, показникам економічності і надійності та за привабливістю дизайну. Крім того, швидко розвиваються сервісні служби, що обслуговують китайську техніку, тому у власників не виникає труднощів ані з запасними частинами, ані з викликом сервісних інженерів. І вартість утримання, обслуговування і ремонту техніки наразі є оптимальною.

YTO-club, заснований офіційним імпортером тракторів YTO компанією «АГСОЛКО Україна»  – це спільнота українських аграріїв, комунальників та представників інших напрямів бізнесу, які мають у своїй власності трактори відомого китайського бренду YTO.

Основна мета створення YTO-club – надати можливість власникам техніки YTO прямого спілкування зі спеціалістами Офіційного імпортера тракторів YTO, оперативно отримувати професійну допомогу, консультації і поради, а також безпосередньо спілкуватися між собою, ділитися досвідом, порадами та враженнями від використання техніки. Саме учасники YTO-club найпершими отримують актуальну та корисну інформацію стосовно техніки YTO, впливатимуть на динаміку розвитку і якість роботи Сервісної служби, і навіть братимуть участь у розробці нових моделей тракторів для українського ринку.

Учасники YTO-club мають цілий перелік привілеїв, серед яких знижки на купівлю техніки і запасних частин та сервісне обслуговування. Крім того, власники карток YTO-club прийматимуть участь у спеціальних заходах для членів клубу (свята, корпоративні заходи, демонстраційні покази техніки, подорожі тощо)

Слідкуйте за новинами YTO-club на нашому сайті та на сторінці у Фейсбук - facebook.com/agsolco/.