Компанія «АГСОЛКО Україна» реалізувала благодійний просвітницький проект з благоустрою території Національного музею народної архітектури та побуту в Києві, відомого як Пирогово.

Соціальна відповідальність – одна з важливих складових стратегії «АГСОЛКО Україна», тому компанія робить свій посильний внесок в соціальні та благодійні проекти, дбайливо ставиться до ресурсів та навколишнього середовища та закликає до цього інших учасників аграрного ринку.

Ще в травні поточного року компанія «АГСОЛКО Україна» започаткувала благодійний проект в музеї Пирогово, в рамках якого засіяно культурами соняшника та кукурудзи дві ділянки загальною площею близько 5 га у вхідній зоні музею. Спеціалісти компанії забезпечили обробіток ґрунту, підготовку до посіву, власне посів, а також проведення комплексу додаткових агротехнічних заходів, як то підкормка та обробка гербіцидами та фунгіцидами. Партнером проекту виступила компанія «Хімагромаркетинг» - провідна компанія, що надає широкий спектр продукції для сільського господарства: засоби захисту рослин, насіння, добрива, інноваційні рішення для захисту посівів з хімічними та біологічними механізмами дії, яка надала посівний матеріал та здійснила агрономічну підтримку вирощування культур.

 

Метою проекту «Моя країна – Україна!», окрім благоустрою території музею, стало привернення уваги громадськості, насамперед дітей та молоді, до питань національної приналежності, національних особливостей та природних скарбів нашої держави. Тому в якості культур для вирощування були обрані кукурудза та соняшник, як символи українського сільськогосподарського виробництва і безпосередньо України.

Під час проведення посівних робіт компанія «АГСОЛКО Україна» мала можливість продемонструвати в польових умовах роботу вакуумної сівалки точного висіву Gaspardo MTR 8. Сівалка забезпечила точний та рівномірний висів насіння соняшника і кукурудзи на задану глибину, з одночасним внесенням мінеральних добрив. Оператори відмітили простоту підключення та налаштування машини. За результатами посіву отримано рівномірні сходи.

 

Універсальний пропашний трактор YTO Х1204 (ЮТО), який був задіяний при посіві, очікувано показав відмінні результати за показниками продуктивності та економічності при агрегатуванні з сівалкою Gaspardo MTR 8.

Наразі соняшник знаходиться у фазі цвітіння, кукурудза – у фазі формування початку і має два метри заввишки. Відвідувачі музея Пирогово мають можливість помилуватися красою квітучого соняшника, а незабаром зможуть і поласувати насінням.

 

З питань придбання сільськогосподарської техніки, за консультаціями та для організації демопоказів звертайтеся в наші регіональні представництва або в центральний офіс за телефонами (050) 352-50-12, (050) 443-94-73, (044) 290-76-26 та електронною поштою office@agsolco.com.