Компанія «АГСОЛКО Україна» стала першим в Україні ексклюзивним офіційним представником датської компанії Engsko. Договір про співпрацю підписано в лютому 2018 року.

 

Компанія Engsko заснована в 1900 році і є одним з найстаріших в Європі підприємств з виробництва широкого асортименту обладнання для виробництва борошна. Наразі в асортименті компанії жорнові млини, натуральні кам'яні жорна, млини-дробарки та борошномельні заводи «під ключ».

 

Устаткування компанії Engsko є надійним і довговічним, не вимагає спеціального сервісного обслуговування, невибагливо в експлуатації, швидко і легко налаштовується на необхідний вихід готової продукції. Жорновий помел на натуральних кремніємістких жорнах зберігає всі корисні речовини зерна та інших сипучих продуктів.

Заводи Engsko не енергоємні та мобільні. Можливе їх підключення та комбінування з існуючими заводами будь-яких виробників. Вони компактні. Кожен із заводів може модернізуватися для збільшення продуктивності без демонтажу і додаткових витрат, в будь-яких приміщеннях і в різному розташуванні, як конструктор.

Компанія Engsko постійно займається впровадженням у виробництво передових технологій і устаткування для борошномельної промисловості. Тому її продукція користується великим попитом в усьому світі, зокрема в країнах СНД, де за останні роки було встановлено понад 200 борошномельних комплексів.

З питань замовлення, умов і строків постачання, а також за консультаціями стосовно обладнання компанії Engsko звертайтеся за телефоном (095) 271-69-47 або електронною поштою office@agsolco.com.