Компанія «АГСОЛКО Україна» виступила одним з партнерів IV Національного Дня Картоплі, що відбувся 22 серпня на базі господарства «Агрофірма Брусилів» в Житомирській області.


Ситуація на ринку, прогнози, основні напрямки розвитку вітчизняного картоплярства, ефективні засоби захисту, методи боротьби зі шкідниками, а також техніка, що використовується для збільшення врожайності, підвищення ефективності і полегшення праці – основна тематика події, що відбулася.


Компанія «АГСОЛКО Україна» презентувала на заході техніку, що останнім часом набуває все більшої популярності та користується підвищеним попитом у різних сферах діяльності, зокрема в картоплярстві.

Так, представлені вилкові навантажувачі - газ-бензиновий CHL CPQYD15 вантажопідйомністю 1,5 тони та дизельний CHL CPСD30 вантажопідйомністю 3 тони, активно використовуються в сільському господарстві для навантажування та переміщення різноманітних видів вантажів. Вантажний автомобіль JAC N56 - компактний, але потужний і надійний автомобіль, наразі активно використовується для транспортування вантажів в містах і селах. 


Незважаючи на дощову погоду, що стала випробуванням і для учасників, і для організаторів, враження від IV Національного Дня Картоплі залишилися сонячними, яскравими та незабутніми, а представлена інформація була цікавою та корисною.