Компанія «АГСОЛКО Україна» підписала дилерську угоду з корпорацією ZHENG CHANG GROUP – найбільшим китайським виробником обладнання для комбікормового виробництва та елеваторного обладнання. Підписана угода надає АГСОЛКО повноваження ексклюзивного представника в Україні, а також можливість реалізації продукції ZHENG CHANG GROUP в країнах СНД, Центральної і Східної Європи.

ZHENG CHANG GROUP заснована в 1918 році і має майже 100-річну історію. Наразі до складу корпорації входить більше 20 філій та 30 закордонних офісів, штат корпорації понад 1500 співробітників. ZHENG CHANG, першою серед галузевих китайських компаній, отримала міжнародну сертифікацію системи якості ISO9001, а також нагороджена багатьма відзнаками за високу якість продукції та менеджменту. Продукція пройшла сертифікацію CE и CU-TR.

Продукція корпорації експортується та має визнання в 80 країнах Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Африки, Європи, Океанії, Південної Америки та ін. На даний час корпорація ZHENG CHANG вже має більше 3000 реалізованих під ключ об’єктів у всьому світі, у тому числі грануляторів, комплексів різноманітного елеваторного обладнання, проектів, що пов’язані з кормами для худоби і птиці, риби, домашніх тварин, кормовими травами, попередньо змішаними кормами, концентрованими кормами, кормами біологічного бродіння ферменту білка, складними добривами, зберіганням і сушінням матеріалів та інше.

Спеціалістами «АГСОЛКО Україна» проведено детальне дослідження сучасних ринкових тенденцій в Україні. Актуальність комбікормового обладнання наразі досить висока, адже самостійна переробка та продаж кормів надає аграріям можливість отримувати набагато більші прибутки, порівняно з продажем сировини. А параметри ціна/якість та широкий спектр пропонованого обладнання надають продукції  ZHENG CHANG великі перспективи на українському ринку.

Саме тому, першим кроком ми вбачаємо просування комбікормового напряму – гранулятори потужністю до 75 тон/годину; різноманітні змішувачі, дробарки, охолоджувачі, транспортне обладнання та ін. Споживачам можуть бути запропоновані як окремі агрегати, так і комплексні рішення для виробництва комбікорму, пелет та т.п. АГСОЛКО, сумісно з ZHENG CHANG готова до реалізації різноманітних проектів – і для потужних корпорацій з великим обсягом виробництва, і для невеличких фермерських господарств, що бажають розширити бізнес або розпочати новий для себе напрям діяльності.

Ще одною вагомою перевагою проектів поставки обладнання ZHENG CHANG в Україну може стати надання спеціальних унікальних фінансових пропозицій, що дозволять зробити інвестиції в обладнання надефективними.

Компанія «АГСОЛКО Україна», як офіційний дилер, забезпечуватиме поставки обладнання та комплексних рішень, а також якісний монтаж та технічне обслуговування. Спеціалісти компанії проходитимуть періодичне навчання та сертифікацію в Китаї на постійній основі.

Інформацію щодо поставки комбікормового та елеваторного обладнання, отримати консультації щодо замовлення, умов і строків постачання та обслуговування можна за телефоном (050) 352-64-22 або електронною поштою office@agsolco.com.