На початку серпня компанія «АГСОЛКО Україна» провела День поля, який відбувся на базі фермерського господарства ПСП «Геворг» у селі Софіївка Згурівського району Київської області. Головною метою заходу була демонстрація роботи в польових умовах техніки польського бренду Akpil – одного з перспективних європейських виробників ґрунтообробного знаряддя. На заході були присутні представники заводу-виробника Akpil, які представили свою компанію, останні тенденції в сільськогосподарському машинобудуванні, плани по модернізації виробництва та розширенню модельного ряду. 

Гостей Дня поля, серед яких були представники майже всіх господарств району, а також представники керівництва району та області, щиро привітав голова Згурівської райдержадміністраціїї пан Мозговий Валерій Миколайович, який відмітив високі показники динаміки розвитку району в останні роки. Також він наголосив на актуальності проведення демонстрацій можливостей різних видів техніки для представників фермерських господарств, адже це є ефективним інструментом для вивчення технічних та технологічних можливостей та переваг різних моделей техніки від різних виробників та зробити зважений вибір при купівлі. Гостей привітав і Денис Юрійович Нестеров, один з керівників департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА, який також був присутній на заході.

Партнером Дня поля, що організувала компанія «АГСОЛКО Україна», виступив наш давнішній діловий партнер компанія «Хімагромаркетинг» - виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Науковий консультант ТОВ «Хімагромаркетинг» презентував продукцію компанії, у тому числі представив новинки. 

Під час польової демонстрації відвідувачі наочно оцінили в роботі шлейф ґрунтообробної техніки, а саме дискатор Akpil Bison XL 5.0, плуг Akpil KM180 4+1 та передпосівний культиватор Akpil Rylec 5.0. Результати роботи і можливості представленої техніки викликали жвавий інтерес присутніх.

Безумовною родзинкою демопоказу став дискатор Akpil Bison XL 5.0. Дискатори Akpil Bison XL призначені для подрібнення рослинних решток з частковим закладенням їх у ґрунт, а також для подрібнення фракції ґрунту після основного обробітку плугом або іншим знаряддям. Дискові борони Akpil Bison, шириною захвату від 2,5 до 3,5 м та Akpil Bison XL від 4,0 до 6,0м призначені для агрегатування з тракторами потужністю 95-125кс, та 150-200кс, відповідно. Учасники демонстрації відзначили високу якість обробки ґрунту продемонстрованим знаряддям.

Плуги Akpil серії КМ180 - одна з найпопулярніших лінійок плугів для тракторів потужністю від 90 до 150кс. Регулювання ширини захвату може здійснюватися в межах від 36см до 48см, плуг легко налаштовувається для оптимальної роботи в залежності від ґрунтових умов. Саме ці плуги користуються найбільшим попитом в країнах Західної Європи завдяки високій якості, відмінним експлуатаційним властивостям та доступній ціні.
Окремо, в статичному показі був презентований унікальний оборотний плуг Akpil Mix Due 2+1 – це новинка від компанії Akpil, яку було спроектовано та виготовлено на базі популярної моделі КМ80 для роботи з тракторами потужністю 80к.с. Плуги цієї серії мають дещо полегшену конструкцію для адаптації з тракторами з малопотужною навіскою та 4 варіанти регулювань ширини захвату на 1 корпус в межах від 30 до 40см. Проте основний конструктив та широкий перелік додаткового обладнання залишився від плуга КМ80.

Навісні культиватори Akpil Rylec XL  мають ширину захвату від 3,5 до 6м призначені для передпосівної обробки ґрунту і агрегатуються з тракторами потужністю від 80 до160кс. Ці машини можуть підготувати дрібногрудкову структуру грунту і рівномірно ущільнити посівне ложе на задану глибину, що дозволяє створити оптимальні умови для рівномірного проростання не лише для зернових культур, а також цукрового буряку та ріпаку.

Також під час заходу відвідувачі мали можливість ознайомитися з технікою, що останнім часом набуває все більшої популярності та користується підвищеним попитом фермерських господарств, отримати консультації і відповіді спеціалістів на всі питання щодо неї. На демонстраційному майданчику компанія «АГСОЛКО Україна» представила бестселери різних видів техніки від різних виробників, серед яких фронтальний навантажувач Changlin 936X, що активно використовується в сільському господарстві для навантажування різноманітних видів вантажів; пневмотранспортер Konskilde SUC500 – універсальний агрегат для роботи в складі, завантаження та розвантаження зернових культур з продуктивністю роботи до 40 тон на годину; трактор YTO 454 (45 к.с.) – популярна модель трактора, що широко використовується фермерами для обробки садів, невеликих земельних ділянок, у тваринництві тощо. 

Жвавий інтерес учасників заходу викликала презентація вантажного автомобіля JAC N56 - компактного, але в той же час дуже витривалого і надійного автомобіля, який наразі активно використовується для транспортування вантажів в містах і селах. Зацікавленість викликала можливість отримати автомобіль на тест-драйв і особисто переконатися в його якості і надійності, а також належним чином оцінити новий рівень комфорту, що забезпечують всі моделі N-серії.

Завершився захід діловим обідом, під час якого всі присутні активно ділилися враженнями від проведеної демонстрації. Гості насолодилися можливістю неформального спілкування з колегами, поділилися успіхами і досягненнями, а також привітали колег із закінченням жнив ранніх зернових. 

Компанія «АГСОЛКО Україна» щиро дякує всім відвідувачам і партнерам Дня поля і особисто керівництву ПСП «Геворг» за допомогу і сприяння в організації. Чекаємо всіх на слідкуючих заходах!