Йдучи в ногу з часом і розуміючи, що інтернет-технології займають все більше місця в житті сучасної ділової людини, «АГСОЛКО Україна» величезну увагу приділяє розвитку і вдосконаленню своїх інтернет-ресурсів. Ми піклуємося про інформативності та корисності розміщеної інформації, а також приділяємо велику увагу зручності і швидкості пошуку потрібної інформації споживачами, зокрема, відвідувачами нашого корпоративного сайту. Також нами розроблені спеціальні алгоритми безконтактних продажів - у багатьох випадках ми можемо забезпечити оформлення угод з придбання техніки без присутності покупця і в максимально стислі терміни.

АГСОЛКО стрімко нарощує бізнес, постійно збільшуючи номенклатуру і розширюючи модельні ряди продукції, що поставляється. Сьогодні ми пропонує ринку одні з кращих рішень в різних сегментах - сільське господарство, лісове господарство, будівництво, дорожнє будівництво, вантажоперевезення, кар'єри, порти, промислові підприємства і багато іншого. В нашому портфелі великий перелік сільгосптехніки, зернового і кормопереробного обладнання, будівельної, комунальної та складської техніки, комерційних автомобілів, запасних частин, всіх елементів агротехнологій - насіння, засобів захисту рослин, добрив. Також, стрімко розвивається наша Сервісна служба, надаючи як гарантійний ремонт і підтримку техніки, так і додаткові послуги з ремонту техніки всіх напрямків.

Модельний ряд тракторів YTO, які є одним з наших пріоритетних продуктів, вже сягнув понад 20 позицій. При цьому, трактори розрізняються по потужності, сфері застосування, дизайну і іншим характеристикам. У зв'язку з цим, ми згрупували всі моделі по зручним для користувачів категоріям. Тепер в нашому каталозі на сайті легко знайти моделі тракторів, що найбільш повно відповідають запитам споживача.

Великою популярністю сьогодні користуються також різні навантажувачі, зокрема невеликі фронтальні (від 0,6 до 3,5 тон) і телескопічні навантажувачі EVERUN, які користуються величезним попитом у Німеччині, Чехії та інших країнах Західної Європи. Ми розширили номенклатуру даного бренду, додавши позиції, які досі не поставлялися в Україну, але які доступні для індивідуального замовлення.

На сайті також додана категорія «Гарячі пропозиції», де розміщуються спеціальні акційні пропозиції.

З метою розширення каналів інформування потенційних клієнтів про продукцію компанії «АГСОЛКО Україна», нами випущена серія відеооглядів техніки, з якими можна ознайомитися у відповідних розділах сайту, а також на нашому YouTube-каналі. Ми плануємо всебічно розширювати даний напрямок, щоб споживач наочно міг побачити характеристики і переваги нашої продукції.

Ми завжди залишаємось на телефонному та online-зв'язку. Готові провести відеоконсультації і навіть відео- тест-драйви. А також надати максимальне сприяння в безконтактному оформленні угод на придбання техніки.

Слідкуйте за нашими новинами на сайті www.agsolco.com, на YouTube-каналі і на сторінці в Facebook. Телефони для зв'язку - (044) 290-76-26, (050) 352-50-12. Електронна адреса office@agsolco.com.