Нещодавно компанія «АГСОЛКО Україна» приєдналася до учасників «Українського клубу аграрного бізнесу», серед яких більше 100 провідних компаній, що здійснюють свою діяльність в агропромисловому та продовольчому секторі України. Пріоритетом роботи УКАБ є створення прозорих, а головне, передбачуваних умов для ведення аграрного бізнесу, сприяння аграрним і ресурсним компаніям в їх подальшому розвитку з метою повноцінної реалізації потенціалу агропромислового комплексу України.

28 липня 2021 року в Бориспільському районі Київська області пройшов традиційний щорічний захід у сфері агротехнологій, який проводить асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» - УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР. Захід проходив в форматі демонстрацій техніки та агротехнологій у польових умовах, а також презентації новинок для агробізнесу в статичній експозиції.

Компанія АГСОЛКО презентувала на «УКАБ Агротехнології 2021» найпопулярніші цього року моделі техніки, а також ексклюзивні новинки.

Трактор YTO EX1024 – ексклюзивна модель з лінійки BASIC, за рахунок оптимального балансу ціни та комплектації користується найбільшим попитом споживачів

Трактор YTO NLX1054 – 105-сильна модель у новому корпоративному дизайні YTO

Трактор YTO EX1404 – прекрасна цінова  пропозиція в сегменті тракторів 120-150 кс

Плуги Akpil MixDue 2+1 та Akpil KM80 3+1 – сучасні надійні плуги європейської якості

Електрокари EAGLE - 2-місний зі збільшеним кліренсом і сонячною батареєю та повноприводний зі збільшеним кліренсом і позашляховими шинами. Актуальна екологічна техніка для сільгоспвиробників.

Також АГСОЛКО вперше представила свій абсолютно новий продукт – пікап JAC T6найдешевший якісний пікап на ринку України!