Компанія «АГСОЛКО Україна» здійснила поставку автомобіля асенізатора на базі JAC N120 об’ємом 5 м.куб.

Асенізатори на базі автомобіля JAC N120 вигідно відрізняються: міцністю конструкції, завдяки подвійній рамі шасі автомобіля JAC N120; економічністю та потужністю, що забезпечує двигун CUMMINS – 125 кВт/170 к.с. в парі з механічною 6 ступінчатою КПП;  високою прохідністю – кліренс автомобіля 210 мм, металевий захист КПП автомобіля; та гарною стійкістю навіть на дорогах з поганим покриттям, що забезпечує повнорозмірна широка резина 255/70R22.5.

Вал відбору потужності Італійського виробництва (OMFB HYDRAULIC COMPONENTS) в парі з насосом забезпечують продуктивність 360 метрів кубічних на годину.

Також даний автомобіль вигідно відрізняється від інших виробників своєю багатою комплектацією, уже в базовому виконанні Ви отримуєте кондиціонер, магнітолу з USB, електропривод та підігрів дзеркал заднього огляду, центральний замок, бортовий комп’ютер, круїз контроль, денні світлодіодні ходові вогні, підігрів паливного баку та баку для Ad-Blue, паливний фільтр сепаратор з підігрівом FLEETGARD, 1 спальне місце, верхній спойлер та ще багато інших корисних опцій.

 Клієнт залишився задоволений якістю та швидкістю виконаного замовлення.

Детальна інформація: (044) 290-76-26; office@agsolco.com.