Компанія «АГСОЛКО Україна» здійснила чергову поставку вантажного автомобіля JAC.

Бортова платформа на базі автомобіля JAC N56, вигідно відрізняється від своїх конкурентів своєю ціною та великою вантажністю - в даному виконанні автомобіль може перевозити до 3,5 т; економічністю та потужністю, що забезпечує двигун JAC GREEN JET – 110 кВт/150 к.с. в парі з механічною 6 ступінчатою КПП, витрати пального на даному автомобілі при повному завантаженні не перевищує 12 л/100 км; високою прохідністю – кліренс автомобіля 210 мм, та маневреність радіус розвороту даного автомобіля не перевищує 8,9 м.

На шасі вантажівки JAC N56 можуть бути встановлені – бортові платформи, борт – тент, платформа евакуатор, промтоварний фургон, рефрижераторний фургон, паливозаправник, торгівельна лавка на колесах та ще багато інших модифікацій за бажанням замовника.

Також автомобіль JAC N56 уже в базовому виконанні має надзвичайно багату комплектацію: кондиціонер, автономний рідинний підігрівач кабіни і двигуна WEBASTO, магнітолу з USB, центральний замок, бортовий комп’ютер, підігрів паливного баку та баку для Ad-Blue, паливний фільтр сепаратор з підігрівом та вологовідділювачем, та ще багато інших корисних опцій.

За детальною інфромацію звертайтесь: (044) 290-76-26, (050) 351-62-10; office@agsolco.com.