В серпні цього року компанія «АГСОЛКО Україна» вперше реалізувала проект поставки замовнику автопоїзда-зерновоза на базі шасі HOWO T5G виробництва відомої китайської корпорації SINOTRUK. Партнером проекту стала компанія «Завод Алеко», яка здійснила виробництво і установку зерновозних надбудов.

Компанія «АГСОЛКО Україна» здійснила поставку клієнту автопоїзда на базі HOWO T5G, що призначений, в першу чергу, для перевезення зернових культур, але також може використовуватися для перевезення інших вантажів, таких як різноманітна сільськогосподарська продукція, силос, біг беги та навіть палетні вантажі.

Автопоїзд в складі автомобіля HOWO T5G має колісну формулу 6х4 та блокування міжосьового та міжколісного диференціалів, що дозволяє використовувати автопоїзд як на дорогах з твердим покриттям, так і на ґрунтових та польових дорогах. Дане рішення дає можливість завантажувати автомобіль зерном прямо в полі біля комбайну і не потребує додаткового застосування перевантажувачів та робітників.

Автомобіль HOWO T5G 6х4 можливо використовувати як у складі автопоїзда, так і окремо. Це надає можливості використання машини в місцях, де потрібна краща маневреність або для перевезення невеликого об’єму вантажів. А вивантаження на дві сторони ще більше розширює можливості автомобіля.

Автопоїзд здатен перевозити одночасно великі обсяги продукції (до 70 куб. метрів, при цьому 32 куб. метри на автомобілі та 38 куб. метрів - на причепі).

Самоскидний варіант з двостороннім розвантаженням зерновоза є універсальним і може здійснювати розвантаження кузова навіть при відсутності на елеваторі поворотного столу. Зазвичай, для самоскидів-зерновозів двостороннього розвантаження цілком достатньо. Задній борт зроблено у вигляді розгорнутих воріт, для забезпечення можливості перевезення пакетованих вантажів, а також для заїзду навантажувача.

Використання автопоїздів сьогодні досить затребувано. Це дозволяє оптимізувати вантажоперевезення - автопоїзди можуть перевозити великі обсяги вантажів при менших витратах. А формування автопоїздів на базі автомобілів виробництва SINOTRUK ще додає економічних переваг. Використання комплектуючих світових лідерів, двигун MAN, гальмівна система WABCO, та гідравлічна система HYVA, а також гарантія два роки без обмеження за пробігом, надасть власнику автомобіля HOWO впевненість у своїй інвестиції та довготривалому використанні даного технічного рішення.

З питань придбання техніки HOWO і за консультаціями звертайтеся в наші регіональні представництва або до центрального офісу за телефоном (050) 351-62-10, (050) 353-44-57 чи електронною поштою office@agsolco.com.