"АГСОЛКО Україна" продовжує розширювати свій портфель брендів та знайомити українських споживачів з провідними виробниками техніки Китайської народної республіки. Ми раді представити Вам новий бренд в нашому новому направленні позашляхових автомобілів – BAW!

BAW (Beijing Automobile Works Co., Ltd.) – це другий найбільший виробник автомобілів в Китаї, створений в 1958 році. Завод є провідним підприємством з випуску легких позашляховиків та військової техніки. BAW сміливо можна назвати колискою пекінської автомобільної галузі. Більше 60-ти років завод виробляє позашляхову техніку та справедливо набув звання «Традиційного виробника військових позашляховиків».

BAW – офіційний постачальник армії КНР. Сумарна кількість реалізованих позашляхових машин складає більше 1 млн одиниць. Завод має виробничі потужності в п’яти регіонах Китаю та Південно-Африканській республіці. Аскетичні, направлені в першу чергу на відповідність функціональним потребам, машини BAW є №1 серед позашляховиків Китаю.

WARRIOR 2043 – це цивільна версія машин командування армії Китаю. Надійні потужні двигуни, повний привід, рамна конструкція, прямі лінії кузова, створені не за трендами моди, а для вирішення функціональних завдань, унікальна для класу вантажопідйомність 1800 кг, практичність у всьому - все це робить WARRIOR вірним та надійним помічником для виконання найскладніших завдань!

Переваги автомобілів BAW Warrior:

•             Високі прохідність та мобільність

•             Можливість обладнання під будь-які завдання

•             Вантажопідйомність 1800 кг!

Пікап BAW Warrior 2043 - технічні характеристики