Спеціальна акційна пропозиція від офіційного імпортера тракторів YTO – знижка на оновлену покращену модель YTO EX854 потужністю 85 к.с. – 1500 дол. від прайсової ціни!

Унікальна можливість купити трактор YTO EX854 зі знижкою екв. 1500 дол. США діятиме для контрактів, підписаних в період з 29 листопада по 03 грудня 2019 року в усіх представництвах компанії «АГСОЛКО Україна». Пропозиція дійсна також для моделі YTO X804.

Акція діє на умовах 100% передплати і не діє на продаж з будь-яким відтермінуванням, у тому числі на умовах Партнерських програм фінансування.

Знижка за цією Пропозицією не сумується зі знижками за іншими акційними програмами.

Для отримання акційної знижки на купівлю трактора та за технічними консультаціями звертайтеся за телефоном – (050) 352 – 50 – 12 та електронною поштою office@agsolco.com.

Модель YTO EX854 потужністю 85кс є модифікацією найпопулярнішого в Україні трактора YTO X804. Ці трактори є найважчими в класі. Завдяки своїй вазі, прекрасному ваговому балансуванню і широкому застосуванню італійських технологій у виробництві мостів, трансмісій та кінцевих передач, трактори YTO забезпечують відмінне тягове зусилля при мінімальній витраті палива. Компанія «АГСОЛКО Україна» забезпечує надійну сервісну підтримку техніки YTO за стандартами преміальних брендів, завдяки чому ці трактори є гарною можливістю отримати якісну техніку з невеликими операційними витратами за помірну ціну, і зробити бізнес більш ефективним.

Трактори YTO EX854 оснащені потужними та економічним турбованим двигуном, виготовленим за ліцензією PERKINS (Англія), який забезпечує високий рівень тягового зусилля на крюку 26,4кН та запас крутного моменту 30%. Двигуни Perkins відомі завдяки своїй простоті, надійності і економічності серед двигунів типу Євро 2 (з мінімальними вимогами до якості палива). Для передачі крутного моменту від двигуна на колеса, на даних тракторах встановлюється механічна трансмісія з 12-ма передачами вперед та 4-ма назад, яка сконструйована і виробляється за ліцензією FIATAGRI (Італія). В конструкції КПП тракторів YTO використовується косозубі шестерні, що дозволяє спростити перемикання передач, а також збільшують ресурс роботи самих шестерень.

Зчеплення від провідного світового виробника компанії LUK (Німеччина) діаметром 11'' забезпечує плавне перемикання передач, чим сприяє комфортній роботі оператора і зниженню витрат палива.

Трактор оснащений ВВП дискового типу на 540/1000об/хв; може оснащуватися суміщеною або роздільною гідросистемою з продуктивністю 45л/хв.

За рахунок ширини шин та можливості регулювання колії, трактор може працювати в міжрядді 70см, залишаючи при цьому захисну зону для рослин у розмірі 8см з кожного боку. У якості додаткової опції доступні вузькі шини для роботи в міжрядді 45см.

Герметична кабіна з оглядовістю 360 градусів оснащена обігрівачем, фільтром салону, кондиціонером, комфортним сидінням Grammer, сидінням для помічника оператора, шумопоглинаючою обшивкою салону та радіоприймачем з МР3 та картрідером.