На виконання укладеного контракту, АГСОЛКО здійснила поставку трактора YTO SK244 з навісним обладнанням компанії «Villa Milk» - одному з провідних молокопереробних підприємств Вінниччини.

Компанія «Villa Milk» має завершений цикл виробництва молочної продукції. Одним з найважливіших об’єктів підприємства є власна ферма. Власники докладають величезних зусиль для створення відповідних умов утримання корів та належного процесу їх доїння. Саме на цій фермі працюватиме новий трактор YTO SK244 потужністю 24 кс, суттєво полегшуючи тяжкий труд працівників. Для виконання необхідних операцій трактор одразу укомплектований навісним обладнанням – відвалом та щіткою.

Своєю головною метою команда компанії «Villa Milk» вважає утримання високого рівня своєї продукції, невпинне удосконалення та технічний розвиток виробництва для потужного розвитку і задоволення очікувань споживачів. З урахуванням цих критеріїв компанія обирає і своїх бізнес-партнерів, і ми пишаємось, що партнером з постачання техніки було обрано компанію «АГСОЛКО Україна». Ми готові рости і удосконалюватись разом, розширюючи співробітництво в різних напрямах.

«АГСОЛКО Україна» - багатопрофільна компанія, що займається постачанням сільськогосподарської, складської, будівельної техніки, вантажних автомобілів, різноманітного кормозаготівельного та зернового обладнання, а також забезпечує клієнтів повним технічним супроводом і запчастинами. Вінницьке представництво АГСОЛКО одне з найпотужніших в компанії, укомплектоване висококласними досвідченими фахівцями і оснащене прекрасною технічною базою. Спеціалісти вінницького Сервісного центру професійно обслуговують і ремонтують будь-яку техніку і мають хорошу репутацію в регіоні. І тому ми впевнені, що маленький 24-сильний трактор – це початок великого і довгострокового партнерства двох потужних і перспективних компаній.

Бажаємо всіляких успіхів і досягнень, Партнере, Villa Milk!