Компанія «АГСОЛКО Україна» - один з найпотужніших гравців ринку постачання і обслуговування техніки, розпочинає продажі потужних тракторів Changfa. Трактори Changfa потужністю від 160 кс - ексклюзивний для українського ринку продукт, що за своїми техніко-економічними характеристиками незабаром зможе зайняти лідируючі позиціі в своєму сегменті.

АГСОЛКО продовжує розвивати продуктовий ряд тракторів, пропонуючи українським аграріям найкращі продукти з китайського ринку. Одним з таких нових продуктів стали трактори від одного з провідних китайських виробників тракторів компанії Jiangsu Changfa Agricultural Equipment Company, яка виробляє широку лінійку тракторів під брендом Changfa і входить в трійку лідерів ринку тракторів Китаю, разом з YTO та Lovol, в сегменті потужних тракторів. Трактори Changfa також експортуються в різні куточки світу, в тому числі Африку, Південну та Північну Америку, Європу та, звісно, в Україну. На додачу до тракторів, компанія виробляє рисозбиральні та зернозбиральні комбайни, ґрунтообробну техніку, дизель-електростанції, насосні станції та зерносушильні комплекси.

Для посилення модельного ряду тракторів, що пропонує ринку АГСОЛКО, було прийняте рішення про співпрацю з компанією Changfa, починаючи з сегменту тракторів потужністю 160кс та 200кс, таким чином, доповнюючи лінійку тракторів YTO, де ми маємо моделі NLХ1404 (140кс) та ELX2404 (240кс) відповідно.

Наразі на ринок України вже надійшла перша партія найсучасніших тракторів самої нової генерації Stage IV  - моделі Changfa CFH1604 (160кс) та Changfa CHJ2004 (200кс).

Основні особливості тракторів Changfa:

- Обидві моделі тракторів оснащені 6-ти циліндровими двигунами Yuchai. Дані двигуни оснащені турбінами з інтеркулером та паливною системою Common Rail і відповідають нормам емісії Євро III. Також двигуни мають систему 3-ступеневого управління потужністю і оснащені багатоступеневою системою очистки палива з електронною сигналізацією наявності води та мульти-циклонним сухим повітряним фільтром Luxurios збільшеної продуктивності. Двигун має систему електронної самодіагностики, яка видає помилки на бортовий ком’пютер, що інтегрований в рідкокристалічну цифрову панель приладів.

- Трактори оснащені ефективними та надійними механічними реверсивними трансмісіями 32х32 з ходозменшувачем з синхронізацією перемикання передач, а також зчепленням LUK з гідроприводом. Передачі та діапазони перемикаються по-автомобільному легко.

- Роздільна гідросистема продуктивністю 64л/хв з окремим гідробаком ємкістю 60л та з 3-ма групами  виносних гідроклапанів дає можливість працювати з різноманітними споживачами (4 групи доступні у якості опції).

- 3-точкова навіска категорії III для CFH1604 (4500кг) та IIIN для CFJ2004 (5800кг) оснащена електронною системою управління BOSCH Rexroth, чим забезпечується зручність роботи та точність налаштування параметрів роботи навісних знарядь. Для зручності агрегатування, на задні крила винесені кнопки управління навіскою.

- Обидві моделі тракторів мають задню вісь з пристроєм безступінчастого регулювання колії.

- Операційна вага тракторів моделі CFН1604 складає 6600кг, в той час як модель CFJ2004 має вагу 7800кг, що робить їх одними з найважчих тракторів в своїх класах. В поєднанні з ефективним двигуном та трансмісією велика вага дає можливість краще реалізувати тягове зусилля до 48кН для CFН1604 та 55кН для CFJ2004, відповідно.

- Нова герметична та комфортабельна кабіна тракторів Changfa Stage IV виконана на рівні європейських аналогів з точки зору рівня комфорту та шумоізоляції (рівень шумності складає всього 73dB, як у AGCO). Кліматична установка оснащена системою вентиляції, опалювачем салону та кондиціонером, в даху є прозорий люк зі шторкою, рульова колонка плавно регулюється в двох площинах і має функцію відкидання для комфортної посадки/висадки, а комфортне сидіння Grammer Luxury з 6-ти позиційним регулюванням забезпечує комфорт під час їзди для операторів різного зросту та ваги. Органи управління дроселем, навіскою та гідроклапанами розташовані зручно під рукою на правій консолі. Також в кабіні є додаткове місце сидіння для помічника, сонцезахисна шторка, підстаканники та місця для зберігання документації і особистих речей.

- Для моніторингу ситуації навколо трактора, на кабіні та капоті встановлені відеокамери кругового огляду, зображення з яких виводиться на окремий монітор, який також має функціонал радіоприймача та програвача мультимедіафайлів.

- Для створення максимально зручної роботи вночі трактори Changfa мають максимальний пакет освітлення в тому числі: 4 LED ліхтарі на даху кабіни, по 2 LED ліхтарі на передніх поручнях та на задніх крилах, LED робочі фари ближнього да дальнього світла та LED ліхтарі денного світла.  

- З огляду впевненість на високу якість своєї техніки, завод надає гарантію на трактори Changfa протягом 2 років або напрацювання 1000мотогодин.

Отже, дані трактори заповнюють нішу тракторів 160-200кс, де потрібна ефективна потужність, маневреність та комфорт для оператора.

Окремо хочемо наголосити, що разом з тракторами прибули запчастини та витратні матеріали для обслуговування, а сервісна служба компанії вже готова до роботи з даною технікою.

Важливою конкурентною перевагою тракторів Changfa є вдалий баланс між ціною, технічними характеристиками та дуже гарною комплектацією. Цінова політика даної техніки може зацікавити багатьох сільгоспвиробників, адже вартість наявних на складі моделей Changfa CFH1604 складає $55000 (з ПДВ) та Changfa CFJ2004L складає $65000 ПДВ), відповідно, що робить дані машини дуже привабливим рішенням з точки зору ціна/якість/комплектація.

Трактори Changfa вже доступні до продажу через регіональну мережу АГСОЛКО в усіх регіонах України. Купити трактор Changfa з доставкою можливо в усіх регіонах України.

З питань придбання тракторів Changfa та іншої сільгосптехніки і за консультаціями звертайтеся до регіональних представництв АГСОЛКО або до центрального офісу компанії за телефонами: (044) 290-76-26, (050) 352-50-12 або по електронній пошті office@agsolco.com.