Компанія АГСОЛКО продовжує розвивати продуктовий ряд тракторів, пропонуючи українським аграріям найкращі продукти з ринку Китая.

Спеціалісти компанії «АГСОЛКО Україна» проводять ретельну роботу з вивчення українського ринку сільгосптехніки та на підставі проведених аналізів коректують перелік моделей і комплектацій пропонованої продукції. Таким чином було звернено увагу на ще одного з провідних китайських виробників тракторів - Jiangsu Changfa Agricultural Equipment Company, яка виробляє широку лінійку тракторів під брендом Changfa. Початку співпраці передував глибокий аналіз ринку виробників тракторів Китаю, згідно якого трактори Changfa входять в трійку лідерів разом з YTO в сегменті потужних тракторів. Трактори Changfa також експортуються в різні куточки світу, в тому числі Африку, Південну та Північну Америку, Європу та, звісно, в Україну. На додачу до тракторів, компанія виробляє рисозбиральні та зернозбиральні комбайни, ґрунтообробну техніку, дизель-електростанції та зерносушильні комплекси.

Для посилення модельного ряду тракторів, що пропонує ринку АГСОЛКО, було прийняте рішення про співпрацю з компанією Changfa саме в сегменті потужних тракторів 160кс/180кс/200кс/220кс, таким чином, доповнюючи лінійку тракторів YTO, де ми маємо моделі ЕХ1404 (140кс) та ELX2404 (240кс), відповідно.

Тому, на сьогоднішній день, компанія АГСОЛКО пропонує українському ринку якісні та ефективні трактори YTO та Changfa в кожному сегменті потужності від 24 кс до 240кс.

На ринок України виводиться найсучасніша генерація тракторів Changfa Stage IV, які, на додачу до перевіреної часом надійності та ефективності, мають суттєво оновлений дизайн та покращену ергономіку салону для забезпечення комфорту та зручності для оператора.

Основними характеристиками тракторів Changfa є наступні:

- Всі трактори оснащені 6-ти циліндровими двигунами Yuchai з електронним управлінням Commor Rail та системою управління потужністю;

- Трактори оснащені ефективними та надійними механічними реверсивними трансмісіями 32х32 з ходозменшувачем з синхронізацією перемикання передач, а також зчепленням LUK;

- Трактори мають роздільну гідравлічну систему;

- Використання 3-точкової навіски категорії 3 та 3N (в залежності від моделі) з електронною системою управління Rexroth BOSCH забезпечує зручність роботи, точність налаштування параметрів роботи навісних знарядь;

- Вантажопідйомність навіски складає 4500кг для моделі H1604A та 5800кг для H1804L/H2004L/H1804L, відповідно;

- Операційна вага тракторів складає 6570кг для моделі Н1604А та 7800кг для моделей (H1804L/H2004L/H2204L). В поєднанні з ефективним двигуном та трансмісією це дає можливість краще реалізувати тягове зусилля;

- Нова комфортабельна кабіна тракторів Changfa Stage IV може похизуватися шумоізоляцію на рівні європейських тракторів (рівень шумності складає всього 73dB, як у AGCO). Кліматична установка оснащена опалювачем та кондиціонером, рульова колонка - регульована в двох площинах, комфортне амортизоване сидіння, люк, підстаканники та місця для зберігання документації і особистих речей забезпечують комфорт оператору;

- Задні колеса мають функцію безступінчастого регулювання колії;

- Трактори в заводській комплектації постачаються з монітором та камерою заднього огляду;

- Гарантія на трактори Changfa складає 2 роки або 1000мотогодин.

Отже, дані трактори заповнюють нішу потужності 160-220кс де потрібна ефективна потужність, маневреність та комфорт для оператора.

Разом з замовленням техніки, опрацьовано питання забезпечення тракторів необхідними запчастинами, а також всі технічні питання, пов’язані з обслуговуванням та можливим ремонтом даної техніки.

Важливою конкурентною перевагою тракторів Changfa є вдалий баланс між ціною та дуже гарною комплектацією. Цінова політика даної техніки може зацікавити багатьох сільгоспвиробників, адже вартість моделі Changfa CF H1604A складає $54 000 (з ПДВ), Changfa CF H1804L складає $60 000 (з ПДВ), Changfa CF H2004L складає $62 000 (з ПДВ), Changfa CF H2204L складає $68 000 (з ПДВ), відповідно.

Дані трактори вже доступні до продажу через регіональну мережу АГСОЛКО в усіх регіонах України.

З питаннями звертайтеся за телефоном 050 352 50 12 або електронною поштою office@agsolco.com.