Компанія «АГСОЛКО Україна» відвантажила черговий фронтальний навантажувач CHANGLIN 956 серії GT. Власником спецтехніки став Бердянський морський торгівельний порт.

 

«АГСОЛКО Україна» здійснила поставку фронтального навантажувача CHANGLIN 956GT Бердянському морському торгівельному порту. Основні роботи, на яких власник планує використовувати нову техніку – це перевалка зерна. У зв’язку з цим, на вимогу замовника, навантажувач було укомплектовано спеціальним зерновим ковшем об’ємом 4,5 куб. метри, виготовленим на замовлення.

 

Навантажувачі CHANGLIN 956GT вантажопідйомністю 5 тон, мають подовжену стрілу, що забезпечує висоту розвантаження по нижній кромці ковша 3 400 мм. Об’єм ковша базової моделі - 3,8 куб. м.

 

Навантажувачі серії GT оснащені вдосконаленою комфортною кабіною, амортизованим сидінням на повітряній подушці, кондиціонером, автомагнітолою, системою холодного запуска двигуна в зимовий період, мають підвищену шумоізоляцію кабіни.

 

З питань замовлення, умов і строків постачання, а також за консультаціями щодо технічних характеристик навантажувачів CHANGLІN / SINOMACH та інших видів спецтехніки, звертайтесь до наших спеціалістів за телефонами: (044) 290-76-26, (095) 271-70-15, (050) 353-94-76.