Компанія «АГСОЛКО Україна», що є ексклюзивним дилером техніки EVERUN на території України, здійснила поставку партії фронтальних ковшових навантажувачів EVERUN ER20. Навантажувачі даної моделі вже добре зарекомендували себе в нашій країні і користуються підвищеним попитом споживачів. Навесні очікується ще одна поставка спецтехніки EVERUN - фронтальні навантажувачі з телескопічною стрілою, які будуть презентовані споживачам на літній сільськогосподарській виставці АГРО-2018.

Фронтальні навантажувачі EVERUN - універсальна самохідна спецтехніка, різновид ковшового навантажувача, яка призначена для захоплення, навантаження і транспортування різних матеріалів і придатна для виконання будівельних, комунальних, складських, лісогосподарських, заготівельних, сільськогосподарських і землерийних робіт.

Основним призначенням ковшового навантажувача EVERUN є перевалка (навантаження) сипучих матеріалів у великих обсягах. Також він здатний транспортувати вантажі, буксирувати різне обладнання на невеликі відстані. Основним робочим обладнанням навантажувача є ківш, закріплений на кінці підйомної стріли. Однак, маючи швидкоз’ємний механізм зміни навісного обладнання, ковшевий навантажувач EVERUN набуває статусу універсального навантажувача.

В Україні фронтальні навантажувачі EVERUN експлуатуються з 2014 року. Вони добре зарекомендували себе в різних сферах і мають постійний попит. EVERUN нічим не поступаються за якістю та технічними характеристиками європейським аналогам, проте їх цінова політика практично в 2,5 рази привабливіша.

EVERUN мають комфортну кабіну з круговим оглядом на 360 градусів. Для зручності роботи оператора навантажувачі оснащені гідравлічною трансмісією, джойстиком управління, тканинним сидінням, обігрівачем, кондиціонером, автомагнітолою з MP3, камерою заднього виду і LED-освітленням. Крім того, для легкого запуску двигуна при низьких температурах, навантажувачі EVERUN укомплектовані передзапусковим підігрівом двигуна і охолоджувальної рідини від мережі 220V.

З питань замовлення, умов і термінів поставки, а також за консультаціями щодо технічних характеристик навантажувачів EVERUN та інших видів спецтехніки, звертайтеся до наших фахівців за телефонами: (044) 290-76-26, (095) 271-70-15, (050 ) 353-94-76.