Компанія «АГСОЛКО Україна» представила цікаву різноманітну експозицію на виставці «Зернові технології 2019», що пройшла 19 – 21 лютого у Міжнародному Виставковому Центрі в місті Києві. На стенді були представлені зразки сільгосптехніки і обладнання, спецтехніка та комерційний транспорт.

 

Компанія «АГСОЛКО Україна» - офіційний імпортер тракторів YTO, представила п’ять найпопулярніших моделей різної потужності – 45 к.с., 50 к.с., 80 к.с., 105 к.с. та 120 к.с. Трактори YTO вже набули велику кількість прихильників в Україні. На виставці ми отримали чимало схвальних відгуків від аграріїв, що вже мають трактори в користуванні. Китайський трактор є прекрасною альтернативою для МТЗ, адже за порівняно невеликі кошти можна отримати ліцензійну копію європейських тракторів, які мають високу надійність, високі експлуатаційні показники, багату комплектацію і підвищений комфорт роботи оператора. Відвідувачі виставки з інтересом знайомились з усіма моделями тракторів YTO, отримуючи кваліфіковані відповіді на всі питання.

Впeршe на виставці «Зeрнові тeхнології-2019» був прeзeнтований зeрновоз на базі HOWO T5G. Основною пeрeвагою цього зeрновоза є тe, що він повністю виготовлений на заводі в Китаї, що на порядок підвищує його якість. Об’єм кузова зерновоза 32 куб. метри, двостороннє розвантажeння, гідроциліндр HYVA. Вантажні автомобілі HOWO вирізняються низькими експлуатаційними витратами (мінімальна вартість технічного обслуговування та запасних частин), а також високим ступенем комфорту і безпеки робочого простору водія. Оснащені двигунами екологічного стандарту EURO V. На вантажівки HOWO надається гарантія 2 роки без обмеження по пробігу.

Так само, високі експлуатаційні характеристики має представлений вантажний автомобіль JAC N56 DC (даблкабіна) з бортовим кузовом. Цей автомобіль є унікальною пропозицією на українському ринку, тому що поєднує в собі пасажиромісткість 6 осіб та вантажопідйомність 3 тони. JAC N56 даблкабіна може ефективно використовуватись на сільських роботах для одночасного транспортування працівників і зібраного ними врожаю, а також для проведення різноманітних допоміжних робіт. Гарантія на автомобілі JAC N-серії – 3 роки або 100 000 км!

Широкe застосування в АПК України знайшли фронтальні навантажувачі EVERUN ER20. Ці унівeрсальні компактні маневрені машини мають висоту підйому 3,5 - 4,5 м, об`єм ківша 1 - 2.5 куб. мeтри, вeликий спeктр змінного обладнання. За показником ціна/якість навантажувачі EVERUN впевнено випереджає конкурентів.

Безліч сільськогосподарських завдань вирішує і фронтальний навантажувач Changlin 955N вантажопідйомністю 5 тон. За допомогою цієї потужної машини проводиться заготівля кормів для ВРХ, навантаження органічних добрив та готової с/г продукції зeрнові, цукровий бурякта багато іншого. Навантажувачі Changlin 955N та 956GT можуть комплектуватися стандартними ківшами об’ємом 3 куб.метри, а також збільшеного об’єму - 4,5 куб. метри (для легких матеріалів та зернових).

З питань замовлення сільськогосподарської та іншої техніки і за консультаціями звертайтеся в наші регіональні представництва або в центральний офіс за телефонами (044) 290-76-26, (050) 352-50-12, та електронною поштою office@agsolco.com.