На виставці АГРО-2020, що пройшла в серпні у місті Києві, компанія «АГСОЛКО Україна» презентувала велику експозицію різноманітної техніки для аграрної галузі. Представлені зразки, деякі з яких були вперше показані в Україні, отримали жваву цікавість та схвалення відвідувачів і експертів ринку. За підсумками заходу, експозиція отримала чотири медалі виставки АГРО-2020!

Беззаперечною «перлиною» експозиції компанії «АГСОЛКО Україна» на цьогорічній виставці став самохідний обприскувач LIXING 3WPZ-5000X2. Це перший в Україні самохідний обприскувач виробництва Китаю. Його конструкція пристосована до особливостей наших виробничих процесів та враховує особливості українського ринку. Особливістю обприскувачів є надзвичайна простота – максимально простий конструктив рами, штанг, механічні приводи замість гідростатики, що тягне за собою відсутність складних гідронасосів, гідромоторів, складної електроніки управління тощо. Потужність задньоприводного обприскувача LIXING 3WPZ-5000X2 140 к.с., швидкість обприскування до 10 км/год, транспортна швидкість на дорогах до 35 км/год. Оснащені автоматичною американською коробкою передач, безступінчастою трансмісією. Об'єм бака для робочого розчину становить 5 тис. л, довжина штанги — 24 м, кліренс — 1,5 м. Обприскувач чудово підходить для роботи практично на всіх культурах упродовж усього періоду вегетації рослин. Ця машина має всі підстави розраховувати на успіх в Україні через оптимальне співвідношення «ціна-якість». Адже у нас немає альтернативи самохідного обприскувача за ціною 70 000 доларів! Обприскувач відзначений медаллю в номінації «Перший самохідний обприскувач виробництва Китаю на ринку України (LIXING 3WPZ-5000GX2)».

Медаль виставки отримали і трактори YTO в номінації «Краща лінійка тракторів потужністю від 24 до 130 кс.». АГСОЛКО є одним із двох в Україні офіційних імпортерів тракторів YTO. Компанія постійно працює над популяризацією техніки цього бренду та над розширенням і вдосконаленням модельного ряду. Нині наш модельний ряд тракторів YTO складається з 20-ти моделей– від 24 к. с. до 175 к. с. Невдовзі очікуємо вже замовлені трактори на 240 к. с., а пізніше і 300-400 к.с. Наша мета, щоб кожен міг знайти модель відповідно до своїх потреб. А зважаючи на показник «ціна/якість», трактори YTO є однією з найкращих на ринку пропозицій.

Не залишилась поза увагою і навантажувальна техніка – медаль «Кращий телескопічний навантажувач» отримав навантажувач EVERUN ER2500. Навантажувачі молодого, але стрімко ростучого китайського бренду EVERUN поставляються виключно на зовнішні ринки, більшістю в Західну Європу. За більшістю технічних показників навантажувачі EVERUN не поступаються аналогам відомих брендів, при цьому вартують на 30 % дешевше. Завдяки такій вагомій економії, попит на них постійно збільшується.

АГСОЛКО наразі представляє достатньо широку лінійку навантажувачів EVERUN – універсальні, вантажопідйомністю від 0,8 до 2,5 тон з висотою підйому  від 2,4 до 3,8 м, а також телескопічні (2,5 тони). в стандартній комплектації навантажувачі EVERUN передбачають: швидкознімний механізм, дисплей оператора, світлодіодне освітлення, широкообзорну кабіну, джойстикове управління, систему запуску двигуна в зимовий період, додаткові гідролінії, камеру заднього виду. EVERUN має привід на всі колеса і шарнірно-зчленовану раму, що дозволяє працювати з різноманітними вантажами на різних покриттях без втрати потужності. Це скорочує час робочого циклу та економить ресурси.

 

«Відкриття року – найтехнологічніший автомобіль виробництва Китаю SITRAK C7H» - ще одна нагорода виставки АГРО-2020, отримана компанією АГСОЛКО. «АГСОЛКО Україна» є офіційним імпортером корпорації SINOTRUK та постачає в Україну автомобілі під брендами HOWO і SITRAK. Перша поставка автомобілів серії C7H здійснена в квітні цього року.  

Автомобілі SITRAK серії C7H – це сучасні потужні автомобілі, що втілили в собі найновітніші тренди і досягнення у світовому автомобілебудівництві. Вантажівки цієї серії визнані найтехнологічнішим автомобілем виробництва Китаю (High-end Technology Truck). Найбільший технічний внесок в розробку зробила компанія MAN, якій належить 25% акцій компанії SINOTRUK. Модельний ряд SITRAK C7H– це тягачі, самоскиди, бетономіксери, зерновози та шасі різної специфікації і модифікацій, що дозволяє забезпечити оптимальний варіант автомобіля для різноманітних потреб в логістиці, зокрема в аграрній сфері. Автомобілі SITRAK C7H вирізняються цілим переліком вагомих технічних характеристик, а саме: посилена подвійна рама, посилена передня та задня підвіска, потужні двигуни 360 – 540 кс, КПП – ZF (в базовій комплектації), сучасний дизайн та комфортне робоче місце водія, гарантія 2 роки, без обмеження пробігу.

Вантажний автомобіль SITRAK C7H викликав справжній ажіотаж на ринку! Менше ніж за півроку компанією АГСОЛКО поставлено в Україну вже 20 автомобілів в різному виконанні, та розміщено замовлення на поставку ще 80 машин! Якість автомобілів виробництва SINOTRUK вже підтверджена споживачами та значно вища за ціну цих автомобілів. Найближчим часом буде організовано тест-драйв, в ході якого зацікавлені підприємці матимуть унікальну можливість одночасно оцінити в своїх умовах експлуатації переваги нових моделей самоскидів SINOTRUK – SITRAK C7H 8 x 4 та HOHAN N7G 6 x 4!

«АГСОЛКО Україна» - один з провідних постачальників різноманітної якісної техніки виробництва Китаю. Компанія постійно розширює номенклатурний ряд продукції та виводить на ринок нові китайські бренди, продукція яких має підстави стати актуальною і конкурентною на українському ринку.