Нова партія фронтальних ковшових навантажувачів EVERUN ЕR20 надійшла на склад компанії «АГСОЛКО Україна». Навантажувачі даної моделі добре зарекомендували себе серед споживачів, і велика частина нової партії була сформована за попередніми замовленнями клієнтів.

Фронтальні навантажувачі EVERUN - це універсальна самохідна спецтехніка (один з різновидів ковшового навантажувача). Широко використовується в самих різних сферах, зокрема будівельній, комунальній, лісо- і сільськогосподарській, а також в промисловості для різноманітних робіт. У своєму сегменті EVERUN гідно конкурують з технікою Atlas, Case, Wiedeman.

Нова партія навантажувачів оснащена швидкознімним механізмом зміни навісного обладнання, що дозволяє оператору швидко міняти робочі органи, навіть не виходячи з кабіни. Наявність даного механізму дозволяє віднести EVERUN ЕR20 до розряду універсальних навантажувачів.

Дивіться ВІДЕО на нашому Youtube-каналі: EVERUN ЕR20 - зміна навісного обладнання

EVERUN має комфортну кабіну з круговим оглядом на 360 градусів. Для зручності роботи оператора навантажувачі оснащені гідравлічною трансмісією, джойстиком управління, тканинним сидінням, обігрівачем, кондиціонером, автомагнитолою з MP3, камерою заднього виду і LED-освітленням. Крім того, для легкого запуску двигуна при низьких температурах, навантажувачі EVERUN укомплектовані предзапусковим підігрівом двигуна і охолоджувальної рідини від мережі 220V.

В арсеналі «АГСОЛКО Україна» є великий перелік навісного обладнання до навантажувачів EVERUN. Так, вони можуть бути укомплектовані палетними вилами, щелепним ковшем (тип 4 х 1), зерновим ковшем об'ємом 1,5 куб. метра, сніжним відвалом, щітками.

Компанія «АГСОЛКО Україна» є ексклюзивним дилером техніки EVERUN на території країни. На виставковому майданчику, що знаходиться на території центрального офісу компанії, можна ближче ознайомитися з технікою EVERUN і протестувати її. Також ми організовуємо демопокази різних видів техніки на території клієнта.

З питань замовлення, умов і термінів поставки, а також за консультаціями щодо навантажувачів EVERUN та інших видів спецтехніки, звертайтеся до наших фахівців за телефонами: (044) 290-76-26, (095) 271-70-15, (050) 353-94-76.