Компанія «АГСОЛКО Україна» здійснила поставку партії комерційних автомобілів JAC N-серії, обладнаних рефрижераторними фургонами, для потреб однієї з відомих агропромислових груп. До поставки увійшли автомобілі двох моделей – JAC N56 та JAC N80.

З метою забезпечення ефективної роботи свого нового представництва, та оперативної доставки продукції до торгових точок, одне з підприємств відомої ТМ «Пан Курчак» замовило поставку партії вантажних автомобілів JAC, обладнаних рефрижераторними фургонами. Автомобілі представлені двома моделями - JAC N56 (корисна вантажність автомобіля з фургоном 2,5 тони) та JAC N80 (корисна вантажність автомобіля з фургоном 3,7 тони). Рефрижераторні фургони виготовлені провідним українським виробником InterCargoTruck. Компанія фокусується виключно на виробництві автофургонів всіх типів, що дало можливість забезпечити високий рівень якості, який відповідає міжнародним стандартам ISO 9001 та ECE/TRANS/271.

Замовник свідомо зробив вибір на користь JAC N-серії, ґрунтуючись на власному позитивному досвіді їхнього використання. Вже декілька років компанія успішно експлуатує автомобілі JAC різних моделей (N56 та N120). Тепер парк підприємства поповнився також моделлю JAC N80.

Модель JAC N80 комплектується сучасним дизельним двигуном виробництва CUMMINS (екологічний стандарт Євро-5, об’єм 3,8 л, потужність 115 кВт), 6-ступеневою КПП, а також має максимальний набір опцій комфорту (кондиціонер, круїз-контроль, бортовий комп’ютер, автомагнітола, електросклопідіймачі, дзеркала з підігрівом та ін.). З детальними технічними характеристиками та повними переліком опцій можна ознайомитись на сайті www.agsolco.com. Що до JAC N56 – наразі це дуже популярна в Україні модель, яка обладнана двигуном 2.8 л / 110 кВ стандарту Євро-5, 6-ступеневою КПП, та також має максимальний набір опцій, які, до речі, вже включені у стандартну комплектацію автомобіля.

Гарантія на всі автомобілі JAC N-серії – 3 роки або 100 000 км пробігу.

Для обговорення будь-яких питань, пов’язаних придбанням вантажних автомобілів JAC, отримання консультацій або замовлення тест-драйву звертайтеся за телефоном +38 (050) 353 44 08 або до регіональних представництв АГСОЛКО.