Однією з численних поставок техніки компанії «АГСОЛГКО Україна» в березні цього року став гусеничний бульдозер PENGPU CLD165. Дана машина має найпотужніший двигун в своєму класі - 184 к.с. Бульдозер обладнаний прямим відвалом об'ємом 4 кв. м. Укомплектований системою опалення та кондиціювання повітря, має комфортну кабіну.  Власна вага становить 17 тон.

Дивіться ВІДЕО Бульдозер PENGPU CLD165 на нашому Youtube-каналі

Бульдозер PENGPU CLD165 відповідає всім передовим стандартам технології KES KOMATSU, на основі якої він виробляэться. Ця техніка характеризується раціональною конструкцією, великою потужністю, високою продуктивністю за рахунок гідравлічного і механічного приводу, має високу надійність, зручністю і безпеку в експлуатації. Бульдозери PENGPU мають високі оцінки якості.

В бульдозері PENGPU CLD165 застосовується технологія приводу конічного шліца і барабанного зубчастого колеса. Бульдозер комплектується імпортними приладами, датчиками і освітлювальними приладами. На вимогу клієнтів можна встановити систему захисту ROPS-FOPS. Також, за бажанням можливо встановити прямий або кутовий відвал, розпушувач або гідравлічну лебідку. Завод-виробник враховує при виготовленні максимум вимог і побажань замовника.

Купити бульдозер, а також іншу спецтехніку, отримати всілякі консультації можна зателефонувавши за номером (044) 290-76-26, (095) 271-70-15 або відправивши запит на e-mail: office@agsolco.com