Компанія «АГСОЛКО Україна», яка є офіційним дистриб’ютором автомобілів HOWO від компанії SINOTRUK, стрімко нарощує обсяги продажів вантажівок цього бренду. В планах компанії на поточний рік поставка в Україну до 250 одиниць техніки HOWO.

SINOTRUK - державна автомобільна компанія, розміщена в Гонконгу. Її материнська компанія «China National Heavy Duty Truck Group Company Limited» є третім автоконцерном по величині виробництва вантажних автомобілів в КНР. SINOTRUK виробляє вантажні автомобілі, напівпричепи, тягачі, самоскиди, які використовуються в різних галузях, включаючи будівництво, контейнерні перевезення, гірничодобувну промисловість та аграрний сектор.

Вантажівки HOWO, які виробляються на спільному підприємстві SINOTRUK і корпорації MAN, оснащені двигунами, КПП і мостами MAN, що є суттєвим показником в технічній оснащеності та надійності даних автомобілів. Крім того, вагомим чинником на користь цього бренду є дуже приваблива ціна.

Протягом останніх двох років парк вантажних автомобілів HOWO в Україні збільшився на більше ніж 200 одиниць. Зокрема, високо себе зарекомендували бетономіксери та самоскиди на базі HOWO T7H і HOWO A7, постачання яких було здійснено «АГСОЛКО Україна» минулого року. Завдяки схвальним відгукам та рекомендаціям задоволених клієнтів, цього року вже отримано велику кількість замовлень на подібні автомобілі. В планах компанії на поточний рік поставка в Україну до 250 одиниць техніки HOWO.

Наразі топовою моделлю в компанії вважається самоскид HOWO T5G з колісною формулою 6х4. Ми з успіхом постачаємо дані автомобілі українським споживачам вже протягом трьох років і наші клієнти задоволені самоскидом. Дана модель має оптимальне співвідношення ціни та якості. Такі машини вже з успіхом працюють практично в усіх куточках України – від Закарпаття до Донбасу. Вони універсальні і застосовуються у різних галузях економіки, зокрема в промисловому та дорожньому будівництві. І в агропромисловому секторі вони придатні для перевезення різної сільгосппродукції. Зокрема, ці машини, на відміну від стандартних зерновозів, можуть перевозити й більш важку продукцію – буряки, різного роду сипучі продукти, тому що мають більш міцний кузов з високоякісної сталі К850, при чому дно має товщину 8 мм, а борти – 6 мм.

Самоскид HOWO T5G з колісною формулою 6х4 відзначається простотою й надійністю конструкції. На машині встановлено двигун MAN, адже цьому німецькому концерну належить 25% акцій HOWO. Даний агрегат робочим об’ємом 6,9 л і потужністю 337 к.с. відзначається довговічністю, його ресурс становить більш як 1,5 млн кілометрів і він відповідає екологічному стандарту Євро 5. Двигун еластичний в роботі – максимальний крутний момент 1250 Нм досягається при 1200 – 1800 об/хв. На автомобілі використовується механічна 9-ступінчата КП з коробкою відбору потужності. Повна маса автомобіля складає 33 (41)т при вантажопідйомності 18 (26)т. Геометрична місткість кузова складає 17 м куб. Можливі різні варіанти кузова: квадратний або напівтрубний розріз, одно- або тристороннє розвантаження, підігрів кузова.

З питань придбання техніки HOWO і за консультаціями звертайтеся в наші регіональні представництва або за телефоном (050) 351-62-10, (050) 353-44-57 чи електронною поштою office@agsolco.com.