В розпалі весняної посівної Компанія «АГСОЛКО Україна» підготувала суперпропозицію для аграріїв! Кожний покупець сівалки точного висіву Maschio Gaspardo MTR 8 отримає у подарунок сучасний стильний гаджет - iPhone 8.

Сівалка точного висіву Maschio Gaspardo MTR 8 - це вакуумна сівалка для висіву просапних культур, таких як кукурудза, соняшник, соя, цукровий буряк з одночасним внесенням сухих добрив за мінімальною та традиційною технологією обробки ґрунту.

Сівалки даної серії ідеально відповідають вимогам сучасного сільського господарства і дозволяють проводити точний висів з максимальною продуктивністю при мінімальних витратах. Вони забезпечують якісний обробіток на підготовленому ґрунті (традиційний посів), а також на ґрунтах з мінімальною підготовкою або при наявності решток рослин. Сівалки Gaspardo MTR 8 мають високу точність, а також постійну глибину посіву, що гарантує рівномірність сходів насіння.

«АГСОЛКО Україна» є офіційним дилером компанії Maschio Gaspardo на території України. З питань придбання техніки цього бренду і за консультаціями звертайтеся в наші регіональні представництва або за телефоном (050)443-94-73, (050)352-50-12 чи електронною поштою office@agsolco.com.

Пропозиція дійсна до 31.05.2018 р.