В травні компанія «АГСОЛКО Україна» отримала першу партію напівпричепів виробництва турецької компанії OZGUL. Напівпричепи замовлено для комплектування автопоїздів на базі сідельних тягачів HOWO T7H.

«АГСОЛКО Україна» - багатопрофільна компанія, що займається постачанням сільськогосподарської техніки, зернового обладнання, спеціальної (будівельної, дорожньої, кар'єрної, складської) техніки, комерційного транспорту. Компанія постійно розширює продуктову лінійку, для максимального забезпечення вимог та побажань споживачів. Новим продуктом компанії стали напівпричепи виробництва турецької компанії OZGUL, які наразі є зразком сучасного високоякісного обладнання для комплектування автопоїздів на базі сідельних тягачів HOWO T7H компанії SINOTRUK, офіційним дилером якої є «АГСОЛКО Україна».

Перша партія напівпричепів для вантажних автомобілів OZGUL отримана компанією в середині травня. Напівпричепи мають вантажопідйомність 25 т та об’ємом кузова 22 кв.м; вироблені зі зносостійкої сталі Hardox, у виконанні Half-Pipe (напівтруба). Такі причепи використовуються для транспортування сипучих вантажів дорогами загального використання в багатьох європейських країнах та мають схвальні відгук користувачів.

З питань придбання напівпричепів виробництва OZGUL та техніки HOWO звертайтеся в наші регіональні представництва або за телефоном(050) 351-62-10, (050) 353-44-57 чи електронною поштою office@agsolco.com.