Протягом червня компанія «АГСОЛКО Україна» провела два великих демопокази техніки в господарствах Київської та Чернігівської областей. Сільгоспвиробникам були представлені практично всі напрями діяльності компанії – трактори, навісне обладнання, різні навантажувачі та вантажні автомобілі.

Демопокази техніки, що пройшли в червні, в першу чергу, були присвячені демонстрації тракторів YTO, офіційним імпортером яких є «АГСОЛКО Україна». Гостям були представлені практично всі наявні моделі. Так, на заході в м.Яготині Київської області, були продемонстровані відомі і популярні моделі різної потужності – YTO MF454 потужністю 45 к.с., YTO Х804 (80 к.с) та YTO Х1204 (120 к.с.). Присутні мали можливість побачити два з них в роботі з плугом Akpil KM 180 3+1 та з короткою дисковою бороною ДУКАТ-2,5, виробництва компанії «Лозовські машини».

Відвідувачі демопоказу в Чернігівській області отримали унікальну можливість спостерігати перші випробування в роботі 175-сильного трактора YTO ELG1754, який, вперше в Європі, АГСОЛКО презентувала на виставці АГРО-2019 в Києві. Потужний трактор був представлений в роботі з мульчувачем Destroyer Spearhead. Також YTO Х804 та YTO Х1204 були показані з плугом Akpil KM 180 3+1 та дискатором АГ-2,4.

Слід зазначити, що на всіх демопоказах, які проводить «АГСОЛКО Україна», обов’язково присутні представники заводу-виробника YTO. Вони ретельно стежать за якістю роботи тракторів в умовах українських полів, збирають оцінки і зауваження сільгоспвиробників, які вже експлуатують YTO для усунення недоліків та вдосконалення конструкцій тракторів.

Відвідувачам заходів також були представлені зразки іншої техніки, актуальної для фермерського сегменту. Це телескопічний навантажувач Everun ER2500, універсальний навантажувач з бортовим поворотом Changlin 275F, пневмоперевантажувач зерна Kongskilde SUC500.

Великий інтерес викликав зерновоз HOWO T5G, який також є унікальною пропозицією компанії «АГСОЛКО Україна» на ринку. Усвідомлюючи реальні розміри економії коштів при заготовці зернових, все більше с/г виробників розглядають варіанти придбання власних машин-зерновозів.

Практично всю представлену техніку відвідувачі демопоказів могли випробувати і протестувати. Крім того АГСОЛКО, за домовленістю, може надати техніку для тестування її безпосередньо в господарстві, для прийняття потенційними покупцями зваженого рішення про купівлю. Адже купити трактор чи іншу техніку, що дорого коштує без досвіду її використання складно і ризиковано.

Купити трактор YTO та отримати консультації, уточнити технічні характеристики, можна зателефонувавши за номером (050) 352-50-12 або відправивши листа на електронну адресу office@agsolco.com.

Також в компанії «АГСОЛКО Україна» можна купити навантажувач (довідки за телефоном (095) 271 70 15), купити зерновоз та вантажний автомобіль (телефонуйте (050) 351 62 10) та іншу техніку.