«АГСОЛКО Україна» представила різноманітну техніку аграріям Західної України на XII спеціалізованій виставці с/г техніки і обладнання «АгроТехніка 2019», що проходила з 5 по 7 березня у Львові.

На стенді «АГСОЛКО Україна» відвідувачі побачили зразки багатьох видів навісного обладнання – це і посівна техніка (сівалка точного висіву Gaspardo MTR8), і техніка для грунтообробки (оборотний плуг Akpil Mix DUE), різноманітне навісне обладнання для тракторів і спецтехніки українських виробників (відвал, щітка, навісний фронтальний навантажувач, різноманітні ківши та вила. Зразки техніки були підібрані спеціально для потреб невеликих сільгоспвиробників та фермерів.

Але, як зазвичай, найбільшу цікавість викликали зразки крупної техніки – трактори YTO, фронтальний навантажувач EVERUN ER20, а також новинка - зерновоз на базі вантажного автомобіля HOWO T5G.

Як офіційний імпортер тракторів YTO, компанія «АГСОЛКО Україна» представила на стенді найбільш ходові моделі цього трактора – YTO MF 504 потужністю 45 кс, YTO X804 потужністю 80 кс, YTO X1204 потужністю 120 кс. Інші дилери представили на виставці також моделі YTO 954 (110 кс) та YTO X1304 (130 кс), Таким чином аграрії Західної України побачили одразу весь модельний ряд тракторів YTO для фермерського сегменту та невеликих сільгоспвиробників.

Привернув до себе увагу і представлений на стенді зерновоз на базі вантажного автомобіля HOWO T5G, виготовлений китайським заводом у відповідності до побажань українських аграріїв, на замовлення компанії АГСОЛКО. Важливо, що цей зерновоз надходить з заводу-виробника повністю готовим, укомплектованим, і це надає йому дві важливі переваги - кращу якість і значно коротші терміни виробництва. Адже коли на шасі відомих виробників виготовляють самоскидні кузови і монтують гідравліку вже в Україні, часто це негативно відображається на якості автомобілів.

       

Універсальний фронтальний навантажувач EVERUN ER20, який вже знайшов застосування в АПК України, також викликав інтерес відвідувачів. Цей навантажувач є привабливою альтернативою дорогим брендам, а також вживаній спецтехниці за співвідношенням «ціна-якість».

Купити трактор, спецтехніку, зерновоза та різноманітну с/г техніку, отримати консультації та замовити демонстрацію можна зателефонувавши за номером (044) 290-76-26 або відправивши запит на e-mail: office@agsolco.com.