Минулого тижня компанія «АГСОЛКО Україна» отримала першу партію нових фронтальних навантажувачів CHANGLIN 956GT. Одну з отриманих машин вже відправлено в Миколаївську область замовнику, який став володарем першого в Україні CHANGLIN 956GT.

В вересні 2017 року компанія «АГСОЛКО Україна» анонсувала появу на українському ринку покращеного сучасного варіанту фронтальних навантажувачів CHANGLІN – моделей CHANGLІN 936GT та CHANGLІN 956GT. Основними відмінностями та перевагами цих моделей є  оновлений дизельний двигун, більш продуктивна гідравлічна система, завдяки якій збільшилася швидкість проведення розвантажувально-завантажувальних робіт; швидкісна тихохідна коробка передач. Крім того, нова серія відрізняється поліпшеним сучасним дизайном та рівнем комфорту – оновлена кабіна зі зменшеним рівнем шуму і обладнана системою кондиціонування, тканевим сидінням, джойстиковим керуванням та рідкокристалічним дисплеєм.

Сучасні навантажувачі CHANGLІN мають широкий спектр використання і застосовуються в різноманітних сферах діяльності – торговельних портах, піщаних та гранітних кар’єрах, асфальто-бетонних заводах, автодорожніх підприємствах, лісо- та сільському господарстві. Дані машини вирізняються своєю універсальністю, високою продуктивністю та прекрасним співвідношенням «ціна/якість». Завдяки збільшеній висоті розвантаження, навантажувачі CHANGLIN можуть завантажувати як стандартні кузови самоскидів, так і зерновози та залізничні вагони. Великий дорожній просвіт у поєднанні з оптимальним розподілом ваги забезпечує ефективну роботу на відкритих майданчиках та в умовах нерівної поверхні. Ці машини серійно комплектуються зручною й безпечною кабіною з системою опалення та кондиціювання повітря. Відмінна оглядовість та ергономічне розміщення елементів керування дають змогу оператору повністю контролювати роботу машини.

        

        

Завдяки широкому модельному ряду додаткового обладнання (подовжена стріла, пристрої для завантаження силосу, різноманітні ковші, вила для органічних добрив із захватом, бульдозерні та сніжні відвали та пристрої швидкої заміни обладнання), споживач може підібрати найбільш оптимальну машину та повністю укомплектувати її під власні потреби.

З питань замовлення, умов і строків постачання, а також за консультаціями щодо технічних характеристик навантажувачів CHANGLІN та інших видів спецтехніки, звертайтеся до наших спеціалістів за телефонами:  (044) 290-76-26, (095) 271-70-15, (050) 353-94-76.