Новий демонстраційний майданчик техніки компанії «АГСОЛКО Україна» запрацював нещодавно на Волині. На майданчику представлена сільськогосподарська техніка та навантажувачі.

В січні цього року на базі Волинського представництва АГСОЛКО було організовано роботу нового демонстраційного майданчика техніки. Наразі на майданчику представлені зразки сільськогосподарської техніки - трактор YTO Х804, сівалка точного висіву Maschio Gaspardo MTR 8; оборотний плуг Akpil KM 180, а також універсальний фронтальний навантажувач Everun ER20 – ексклюзивний продукт компанії. В майбутньому планується забезпечити на майданчику постійну наявність найпопулярніших моделей тракторів YTO, а також більш широкого переліку навісного обладнання, що пропонує Компанія.

Місто Луцьк є обласним центром, який дуже вдало розташований та має зручне автосполучення з багатьма іншими містами Західної України. Тому майданчик Волинського представництва зможе приймати клієнтів зі Львівської, Тернопільської, Рівненської та Хмельницької областей.

Демонстраційний майданчик Волинського представництва розташований за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, с. Липини, вул. Рівненська 139. Домовитись про візит можна за телефонами (050) 353-93-32 та (050) 353-94-09.