В травні компанія «АГСОЛКО Україна» отримала від постачальника нову партію фронтальних навантажувачів CHANGLIN 956GT. Отримана техніка має розширену комплектацію та покращені експлуатаційні характеристики.

Фронтальні ковшові навантажувачі CHANGLIN 956GT вантажопідйомністю 5 тон – це сучасна будівельна спецтехніка. За всіма своїми характеристиками CHANGLIN має значно більше конструктивних та технічних переваг порівняно з іншими китайськими виробниками, такими як SEM, SDLG, Liu Gong. На навантажувачі встановлено сучасний надійний та економічний дизельний двигун WEICHAI (STEYR Австрія), гідравлічна коробка передач і ведучі мости, що виготовляються компанією CHANGLIN.

Навантажувачі CHANGLIN 956GT з нової партії мають розширену комплектацію, порівняно з попередніми поставками. Так, вони мають подовжену стрілу, що забезпечує висоту розвантаження по нижній кромці ковша - 3 400 мм. Об’єм ковша збільшений до 3,8 куб. м. Додатково навантажувач може бути укомплектований зерновим ківшом об’ємом 4,5 куб м.

Фронтальні навантажувачі за правом вважаються універсальною технікою і мають широке застосування в різних сферах діяльності - в кар'єрах, на будівництві, в комунальному та сільському господарстві тощо. Ці машини вирізняються високою продуктивністю, а завдяки збільшеній висоті розвантаження, навантажувачі CHANGLIN можуть завантажувати як стандартні кузова самоскидів, так і зерновози та залізничні вагони.

             

Продуктовий ряд спецтехніки, яку представляє компанія «АГСОЛКО Україна» досить різноманітний. Поряд з великими фронтальними навантажувачами вантажопідйомністю 3 т та 5 т, викликає інтерес універсальний мінінавантажувач з бортовим поворотом CHANGLIN 275F, який достойно конкурує з аналогами – навантажувачами CAT, JCB, Case, Volvo, Bobcat. Завдяки оснащенню оригінальними двигунами Mitsubishi, навантажувачі CHANGLIN 275F мають високу потужність, продуктивність та економічність експлуатації. Навантажувачі з бортовим поворотом можуть використовуватись більше як з 30 позиціями додаткового навісного обладнання.

Прикладом ексклюзивної спецтехніки в портфелі «АГСОЛКО Україна» є універсальні фронтальні ковшові навантажувачі EVERUN. Окрім основних функцій, як то перевалка (навантаження) сипучих матеріалів, він здатен транспортувати вантажі та буксирувати різне обладнання на невеликі відстані. А наявність швидкоз’ємного механізму зміни навісного обладнання, дає підставу вважати ковшевий навантажувач EVERUN універсальним навантажувачем. EVERUN мають комфортну кабіну з круговим оглядом на 360 градусів, оснащені гідравлічною трансмісією, джойстиком управління, тканинним сидінням, обігрівачем, кондиціонером, автомагнітолою з MP3, камерою заднього виду і LED-освітленням. Крім того, для легкого запуску двигуна при низьких температурах вони укомплектовані передзапусковим підігрівом двигуна і охолоджувальної рідини від мережі 220V. Незабаром очікується поставка фронтальних навантажувачів EVERUN з телескопічною стрілою 4.5м.

З питань замовлення, умов і строків постачання, а також за консультаціями щодо технічних характеристик навантажувачів CHANGLІN / SINOMACH та інших видів спецтехніки, звертайтесь до наших спеціалістів за телефонами: (044) 290-76-26, (095) 271-70-15, (050) 353-94-76.