На виставці ComAutoTrans-2020 компанія «АГСОЛКО Україна» вперше на українському ринку презентує легкий вантажний автомобіль JAC N35. Це сучасний автомобіль останнього покоління, в розробці якого брали участь інженерні центри JAC Motors в Італії та Японії. JAC N35, як і інші автомобілі N-серії, вирізняється низькими експлуатаційними витратами. Вартість ТО та запасних частин, а також всіх основних вузлів та агрегатів на 40% нижче ніж у найближчих конкурентів. Продумана ергономіка забезпечує високий рівень комфорту та безпеки водія. І ще один найсуттєвіший фактор – ціна на новий автомобіль - від 18 750 доларів!

Повна допустима маса легкого вантажного автомобіля JAC N35 3 490 кг, що дозволяє керувати ним водіям з посвідченням категорії «В» та проїжджати там, де заборонений рух вантажних автомобілів. При цьому, корисне навантаження автомобіля складає 1705 кг (з кузовом бортова платформа), що є одним з найбільших показників у автомобілів такого класу.

Тримісна кабіна оснащена великою кількістю додаткових опцій, які включені в базову комплектацію: кондиціонер, бортовий комп’ютер електричні приводи склопідіймачів, зовнішніх дзеркал та куту нахилу фар. Також автомагнітола з цифровим радіо та AUX/USB входами з можливістю відтворення mp3 файлів. Зручності водію додають мультифункціональне кермо з керуванням магнітолою та круїз-контролем, рульова колонка що регулюється по висоті та нахилу. В зимову пору дуже корисними будуть підігрів сидінь та зовнішніх дзеркал заднього виду, опалювач салону підвищеної продуктивності, а також повна обшивка кабіни з додатковим утепленням та шумоізоляцією.

Силовий агрегат представлений турбо-дизельим двигуном екологічного стандарту Евро-5, обємом 2 літри на 130 к.с. та крутним моментом 285 Нм в діапазоні 2200-2600 обертів на хвилину. В парі з 6-ти ступеневою механічною КПП він чудово поєднує потужність для динамічного руху водія в міському потоці та економічне споживання пального для заощадження витрат власника.

Колісна база автомобіля складає 2 640 мм, що забезпечує фантастичну маневреність: радіус розвороту менше 5,5 метрів. До речі, в даному автомобілі застосовуються різнорозмірні передні та задні колеса. Передні 195/70R15 забезпечують впевнене курування за обраною траєкторію, комфортний рух по дорогах з поганим дорожнім покриттям за полегшений заїзд на бровки. Задні спарені 155/70R13 забезпечують збільшену площу контакту з поверхнею дороги, менше питоме навантаження, а також, що найголовніше, зменшену завантажувальну висоту, що складає всього лише 70 см. Запасних колеса, відповідно, також в комплекті два.

Підвіска в автомобілі також комбінована. Передня: незалежна на повздовжніх торсіонах, а задня залежна на ресорах з гідравлічними амортизаторами та стабілізатором поперечної стійкості.

Автомобіль оснащено центральним замком з дистанційним керуванням за допомогою ключа запалювання. Також замками оснащені акумуляторний ящик та кришка горловини паливного баку. За безпеку водія та пасажирів відповідають системи ABS, ASR, ESC, а також два AirBag.

На закінчення варто зазначити, що для того щоб JAC N35 повністю відповідав виробничим завданням замовника та був як найкраще пристосований для виконання поставлених завдань на нього за вашим бажанням може бути встановлений кузов любої модифікації: бортова платформа, бортова платформа с тентом, фургон загального призначення (промтоварний), ізотермічний фургон, рефрижераторний фургон, хлібний фургон.

 

Ціна на JAC N35 стартує від 18 750 USD та залежить від типу та комплектації кузова.

 

Для обговорення будь-яких питань, пов’язаних придбанням вантажних автомобілів JAC, отримання консультацій або замовлення тест-драйву звертайтеся за телефоном +38 (050) 353 44 08 або до регіональних представництв АГСОЛКО.