На склад компанії "АГСОЛКО Україна" прибули нові дизельні вилкові навантажувачі  від кращого китайського виробника техніки компанії HELI.  Навантажувачі марки CHL вже давно зарекомендували себе на українському ринку як універсальні та надійні машини, що поєднали в собі широкий спектр необхідних та оптимальних характеристик. Однією з найважливіших переваг цього бренду є значно менша, порівняно з аналогами інших виробників, вартість техніки, при збереженні всіх технічних характеристик.

Наразі в наявності на складі дві моделі дизельних вилкових навантажувачів - CHL CPCD30 та CHL CPCD35. Моделі відрізняються між собою вантажопідйомністю -3 та 3,5 т відповідно. Висота підйому щогли в обох моделях сягає 4,5 метрів, тип щогли – триплекс. Навантажувачі оснащені каретками бокового зміщення вил, довжина вил – 1200 міліметрів. Крім того, модель CHL CPCD35 має додатковий приємний бонус в оснащенні - лобове скло зі снігоочисником!

У разі вашої зацікавленості чи виникнення питань, звертайтеся в нашу компанію - ми надамо детальну інформацію, відповіді на всі питання щодо даної техніки.

Детальна інформація: (044) 290-76-26, (095) 271-70-15, (050) 353-94-76