Компанія «АГСОЛКО Україна» отримала нову партію фронтальних навантажувачів CHANGLIN 936GT. Дана модель має розширену комплектацію та покращені експлуатаційні характеристики, підвищений рівень комфорту.

Фронтальні ковшові навантажувачі CHANGLIN 936GT вантажопідйомністю 3 тони –сучасна будівельна спецтехніка. За всіма характеристиками CHANGLIN має значні конструктивні та технічні переваги порівняно з іншими відомими китайськими виробниками, такими як SEM, SDLG, Liu Gong. На навантажувачі встановлено сучасний надійний та економічний дизельний двигун Deutz, гідравлічна коробка передач і ведучі мости, що виготовляються компанією CHANGLIN.

Особливістю серії GT є підвищений рівень комфорту навантажувачів. Так, вони оснащені вдосконаленою комфортною кабіною, амортизованим сидінням на повітряній подушці, кондиціонером, автомагнітолою, системою холодного запуска двигуна в зимовий період. Значно покращена шумоізоляція кабіни. Все це забезпечує комфортні умови праці для оператора, що в свою чергу впливає на підвищення показників ефективності праці.

Навантажувачі CHANGLIN 936GT з нової партії мають розширену комплектацію, порівняно з попередніми поставками. Так, подовжена стріла забезпечує висоту розвантаження по нижній кромці ковша 3 200 мм. Об’єм ковша збільшений до 2,0 куб. м.

Фронтальні навантажувачі мають широке застосування в самих різних сферах діяльності. Основними ж споживачами тритонних навантажувачів є асфальтобетонні заводи, автодорожні підприємства, комунальні міські служби та сільгоспвиробники. Навантажувачі 936 серії мають високу продуктивність, вони надійні та довговічні.

З питань замовлення, умов і строків постачання, а також за консультаціями щодо технічних характеристик навантажувачів CHANGLІN / SINOMACH та інших видів спецтехніки, звертайтесь до наших спеціалістів за телефонами: (044) 290-76-26, (095) 271-70-15, (050) 353-94-76.