Кінець 2016 року ознаменувала важлива подія, яка є приємним подарунком, зокрема для прогресивних аграріїв Волинської області. 15 грудня, у с. Липини, що у Луцькому районі, відбулось відкриття дилерського центру з реалізації та обслуговування техніки Case IH – ­офіційним дилером цього бренду в Україні, компанією «АГСОЛКО Україна». Молоде та сповнене ентузіазму товариство працює на ринку з 2015 року, і багатьом є відоме за назвою – AgroSolutions Company Ukraine.

«АГСОЛКО Україна» має широкий потужний продуктовий ряд, що дає можливість комплексно підходити до забезпечення аграріїв всіма складовими агротехнологій. Основним партнером є бренд Case IH. Крім того, «АГСОЛКО» займається реалізацією будівельної техніки та комерційного транспорту, є дилером виробників обладнання для зберігання та переробки зерна. Також компанія пропонує аграріям інноваційні технології в рослинництві: засоби захисту рослин, добрива, насіння від провідних світових виробників.

«АГСОЛКО Україна» постійно шукає нові можливості та стратегії розвитку, і відкриття нового центру – результат цих пошуків. Роман Михайлович Осадчий, директор компанії «АГСОЛКО Україна», вітаючи всіх присутніх на заході, окреслив суть події та співпраці з Case IH.

«Наші аграрії – працьовиті, талановиті та розумні, а тому вони гідні якісних продуктів та послуг, працювати на якісній та високоефективній техніці і отримувати якісне та професійне сервісне забезпечення. Тож, ми недаремно обрали для співпраці такого потужного партнера як Case IH ­– бренд із 175-річною історією унікальних здобутків та інноваційних досягнень, які раз і назавжди змінили світове сільське господарство. На сьогоднішній день ця компанія має повний асортимент висококласної техніки різного призначення: ґрунтообробну техніку, трактори, комбайни, жатки, прес-підбирачі, обприскувачі, сівалки. Наразі ми відкриваємо сучасний центр, який буде надалі активно розвиватись, і тепер у волинських аграріїв є чудова можливість підвищити ефективність своєї роботи, використовуючи наявну, або нову техніку Case IH – турботу про необхідну сервісну підтримку візьмуть на себе спеціалісти «АГСОЛКО».

На позитивній хвилі вітання відвідувачів заходу продовжив Юрій Єгоров, бізнес-менеджер Case IH в Україні та Молдові:

«Ми дуже ретельно підходили до сьогоднішньої події, тривало готувались до неї. Це як народження дитини: з’являються нові надії на зміни, нові обов’язки та відповідальність. Можу сказати, що цей центр відповідає всім нашим вимогам. Але попереду ще багато роботи. Я бажаю всім нам разом з компанією «АГСОЛКО Україна» плідної співпраці, успішної реалізації вже існуючих проектів та цікавих ідей на майбутнє, а вам, шановні аграрії, щиро зичу великих врожаїв в наступному році».

Після офіційного відкриття центру CASE IH з урочистим розрізанням стрічки настав час огляду техніки та сервісної бази. На оглядовому майданчику до уваги відвідувачів були представлені декілька тракторів з різних серій.

  1.  Farmall 110 JX, потужністю 110 к.с. Це компактний трактор з бездоганною маневреністю. Всі трактори серії Farmall JX обладнані оновленими двигунами з турбонаддувом серії 8000, Tier 3, ретельно налаштованими задля забезпечення оптимального споживання палива та максимальної потужності. Новий ергономічний дизайн кабіни або конфігурація платформи з надійною системою захисту від перекидання відповідають задачам аграрія, які потрібно виконувати протягом дня.
  2. Puma 155, Puma 210. Трактори серії Puma™ спеціально створені для забезпечення найвищої продуктивності. Модельний ряд тракторів Puma включає декілька машин потужністю 158 к.с. та 213 к.с., які можуть використовуватися для виконання повного циклу робіт з основного обробітку ґрунту, культивації, посіву та перевезення вантажів. Незалежно від того, чи то весняні, чи осінні польові роботи, чи транспортування, відмінне співвідношення потужності та ваги тракторів Puma дозволить досягти максимальної продуктивності і зекономити паливо.

На заході створилась плідна атмосфера для дружніх бесід та дискусій. Журнал «АгроЕліта», зокрема, ближче познайомився з директором «АГСОЛКО Україна» Романом Михайловичем Осадчим.

  • Наскільки складно було зайняти Вашій компанії гідне місце на ринку, де вже існує багато інших дилерів?

Роман Осадчий: «Звичайно, новій компанії входити на вже структурований ринок, де багато років успішно існують багато інших дистриб’юторів, було непросто, це досить непростий процес. Але все одно я вірю, що навіть за наявністю такої потужної конкуренції професійна компанія «АГСОЛКО Україна» зможе знайти свого клієнта. Ми плануємо починати працювати з нашими клієнтами через сервіс.  У нас є сервісна служба, яка вже багато років серйозно працює з технікою Case IH, а найбільш важливим для аграрія є як раз сервісна підтримка сучасної високопродуктивної та потужної техніки. Ми вважаємо так: якщо продаєш техніку, то маєш забезпечити її якісну підтримку, тобто мати професійну команду. В першу чергу, це продавці, що проконсультують сільгоспвиробника під час вибору того чи іншого агрегату; сервісні спеціалісти, які здійснять на вищому рівні техобслуговування або ремонт, а також допоможуть вирішити суперечливі моменти в роботі з машиною; служба запасних частин, яка оперативно забезпечить потрібною номенклатурою запчастин та витратних матеріалів».

Компанія «АГСОЛКО» працює по всій Україні, маючи 10 територіальних представництв, але згідно планів керівництва їх буде відкриватись ще більше. Центральний склад запчастин знаходиться в Києві. Офіційним дилером техніки Case IH компанія є у Волинській області, а також у Донецькій та Луганській областях (на територіях, підконтрольних українській владі). «Основні сили, в якості дилера цього бренду, ми будемо направляти в ці регіони, - продовжує Роман Осадчий. - Але техніку Case IH будемо продавати також і через інші наші представництва, де вже є сервісні бази. Стосовно запасних частин, ми вже вибудовували свою логістику поставки запчастин: кожного тижня з заводу Case IH вони поставлятимуться на центральну базу, а звідти протягом доби можуть бути доставлені в будь-яку точку країни».

  • В чому є, на Ваш погляд, «родзинка» компанії «АГСОЛКО Україна»?

 Роман Осадчий: «Ми молоді, а саме тому «голодні» до здобутків та продажів техніки. Маємо багато відгуків від клієнтів про те, що у нас прийнятні ціни та професійна сервісна команда, яка здійснює серйозні роботи. Психологічно це так працює: якщо замовник отримує якісну підтримку хоч в сервісі, хоч в  постачанні запчастин, наступного разу, коли стоятиме питання придбання нової техніки, він захоче придбавати техніку саме в тій компанії, з якою йому комфортно працювати».

В свою чергу, про плідну співпрацю з компанією «АГСОЛКО Україна» розповідає Володимир Габрієлян, менеджер з маркетингу та розвитку дилерської мережі Case IH в Україні та Молдові:

«Будь-який партнер нашої компанії представляє всю лінійку техніки Case IH, яка взагалі продається в Україні: від ґрунтообробних агрегатів – до комбайнів. Ми раді, що в нашій мережі з’явився ще один дилер – «АГСОЛКО Україна», і я думаю,  нас разом чекає попереду багато позитивних звершень. Спеціалісти компанії вже пройшли навчання в Case IH, будуть регулярно його проходити і надалі, набуваючи все більше досвіду та професійних навичок.

З новинок 2016 Case IH року назву наш трактор Optum (300 к.с.), який отримав нагороду «Машина року» на виставці «Агрітехніка-2016» в Ганновері та Золоту медаль на конкурсі цьогорічної виставки ІнтерАГРО на номінації «трактори різного призначення». Його вже було презентовано в Україні у вересні. Ця модель напевно призначена для найбільш вимогливих фермерів, адже він має унікальну якісну комплектацію, багато зручних опцій та бездоганні технічні характеристики».

Ярослав Мазуренко, агроном ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт»:

«Ми дуже раді, що Case IH стає ближчим до нас в обслуговуванні, адже ми вже використовуємо цю техніку на своєму підприємстві, і впевнились в її якості. На сьогоднішній день маємо трактори Magnum 340-ї серії. Тепер запроваджуємо співпрацю і з компанією «АГСОЛКО Україна», сподіваємось, відкритий сьогодні центр буде набувати потужності».

 

Тетяна Бєлінська

журнал "АгроЕліта"