Компанія «АГСОЛКО Україна» та Райффайзен Банк Аваль оновили умови партнерської програми кредитування на придбання сільськогосподарської техніки та обладнання, спецтехніки та комерційного транспорту.

Райффайзен Банк Аваль є одним з лідерів української банківської системи у сфері кредитування підприємств усіх галузей економіки України, у тому числі — агропромислового комплексу, машинобудування, транспорту та комунікацій.

Партнерська програма фінансування «АГСОЛКО Україна» та Райффайзен Банк Аваль дає можливість придбати нову сільськогосподарську техніку й обладнання, а також спецтехніку і комерційні автомобілі на спеціальних вигідних умовах, які є значно кращими за стандартні умови в Банку. Зокрема, Відсоткова ставка за кредитом є значно нижчою за стандартні умови в Банку, а комісія за видачу кредиту взагалі відсутня. Також можливий сезонний графік сплати за кредитом, який враховує специфіку агробізнесу.

З усіма програмами фінансування від «АГСОЛКО Україна» Ви можете ознайомитися у розділі Фінансування. Звертайтеся до наших менеджерів у центральному офісі: (044) 290-76-26, а також у всі представництва компанії.