Компанія АГСОЛКО, офіційний імпортер тракторів YTO, представляє нову модифікацію популярних тракторів YTO LX954 в комплектації Premium NAVI.

Традиційно АГСОЛКО постачає всі трактори YTO в максимально ефективній комплектації, яка дозволяє щоб українським аграріям і комунальникам по максимуму скористатися перевагами цих популярних машин.

Саме тому, починаючи з грудня 2018 р трактори моделі LX954 (105кс) постачаються в спеціальній комплектації. В дану комплектацію, що має назву Premium NAVI, на додачу до традиційно солідного пакету опцій, включено також додатковий паливний бак ємкістю 70л (сумарна ємкість складає 180л), важіль дистанційного керування навіскою ззовні трактора, та комплект навігації, який дає можливість виконувати всі сільгоспроботи з більшою точністю та накопичувати дані про роботу агрегату: маршрути, треки, швидкість руху, денний виробіток тощо. Завдяки такій пакетній пропозиції, українські фермери можуть отримати багато оснащений трактор вже з навігацією значно дешевше, порівняно з закупівлею окремо. Все обладнання встановлюється силами професійної сервісної служби АГСОЛКО під час проведення передпродажної підготовки, тим самим забезпечується повна інтеграція навігаційної системи з трактором, з підтримкою гарантії. Завдяки модульній архітектурі навігаційної системи, в подальшому, за допомогою встановлення додаткового обладнання (гідроблок, розподільники, датчики) на додачу до наявного контролера, наявну систему можна довести до рівня АВТОПІЛОТ, що також значно скорочує витрати на закупівлю та встановлення нової системи.

Звучить, на перший погляд, досить дивно, адже ніхто раніше не встановлював систему АВТОПІЛОТ на трактори YTO, але наразі компанія АГСОЛКО готує до виходу на ринок комплекти дооснащення базових тракторів для можливості встановлення сучасних навігаційних систем рівня АВТОПІЛОТ.

Спеціалісти АГСОЛКО проводять навчання операторів, підтримують гарантію на трактори та здійснюють технічне обслуговування техніки YTO через розгалужену мережу регіональних сервісних центрів.

З питань замовлення тракторів YTO та іншої сільськогосподарської техніки та за консультаціями звертайтеся в наші регіональні представництва або в центральний офіс за телефонами (050) 352-50-12, (044) 290-76-26 та електронною поштою office@agsolco.com.