«АГСОЛКО Україна» здійснило поставку першого з двох навантажувачів CHANGLIN в рамках контракту, укладеного з ДП «Стивідорна компанія «Ольвія».

Компанію «АГСОЛКО Україна» було визнано переможцем тендеру, оголошеного ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» та проведеного через електронну систему публічних закупівель ProZorro у відповідності із запланованими капітальними інвестиціями підприємства на 2017 рік.

Згідно з укладеним контрактом, в жовтні «АГСОЛКО Україна» поставила підприємству перший фронтальний ковшовий навантажувач CHANGLIN 956 вантажопідйомністю 5 тонн. На навантажувачі встановлено сучасний, надійний та економічний дизельний двигун STEYR (Австрія), гідравлічна коробка передач і провідні мости, що виготовляються компанією CHANGLIN. Додатково навантажувач укомплектований зерновим ківшом об’ємом 4,5 куб м.

Поставка другої одиниці техніки передбачена контрактом до кінця поточного року.

Фронтальні навантажувачі за правом вважаються універсальною технікою і мають широке застосування в різних сферах діяльності - від навантаження зерна до роботи в кар'єрах. Дані машини відрізняються високою продуктивністю, а завдяки збільшеній висоті розвантаження, навантажувачі CHANGLIN можуть завантажувати як стандартні кузова самоскидів, так і зерновози та залізничні вагони.

З питань замовлення, умов і строків постачання, а також за консультаціями щодо технічних характеристик навантажувачів CHANGLІN та інших видів спецтехніки, звертайтеся до наших спеціалістів за телефонами:  (044) 290-76-26, (095) 271-70-15, (050) 353-94-76.