Напочатку тижня компанією "АГСОЛКО Україна" було введено в експлуатацію одночасно у двох областях України - Тернопільській та Вінницькій - самохідні обприскувачі CASE IH серії Patriot.

Виробникам сільгосппродукції та агрономам добре відомо, що своєчасне внесення засобів захисту рослин відіграє дуже важливу роль. Але найчастіше в низці довгих днів видається лише невелике вікно для виконання цього завдання. Саме за таких умов необхідний обприскувач, який зможе працювати так само довго і ретельно, як Ви. Обприскувачі Patriot оснащені системою обприскування, розробленою з урахуванням найсучасніших технологій на ринку. Довговічні двигуни Case IH FPT забезпечують надійну роботу і економію палива, а для зручності оператора на машину встановлена простора кабіна з широким набором функцій.

Конфігурація машини з "кабіною попереду, двигуном позаду" надає обприскувачам CASE IH Patriot характерного зовнішнього вигляду та перевагу у продуктивності роботи. Завдяки цій конструкції статична вага кабіни і двигуна розподіляється на передню та задню осі. Динамічна вага баку з препаратами зосереджена в центрі машини, тому вага між осями розподіляється більш рівномірно і коли бак повний, і коли штанги винесені на максимальну ширину. Рівномірний розподіл ваги дозволяє зменшити глибину колій та навантаження на грунт за будь-яких погодних умов.

Щоб отримати детальну інформацію звертайтесь до наших регіональних представництв по всій України.

(044) 290-76-26, office@agsolco.com.