Під час роботи виставки «АгроТехніка», що пройшла 5-7 березня 2019 р. у Львові,  редакція журналу «АгроЕліта» поспілкувалася з одним із відвідувачів– керівником ФГ Богіва М. М. та ПАФ «Бережниця», що на Львівщині. Аграрій поділився своїм багаторічним досвідом використання у господарствах трактора YTO.

– Наше господарство має в обробітку 450 га землі, утримуємо 300 голів ВРХ, з них – 100 дійних корів, – розповідає пан Микола Богів.  На виставку «АгроТехніка» до Львова ми приїхали подивитися на трактор YTO. Маємо такий у своєму господарстві вже більше 10 років, він підходить нам за всіма параметрами. Хочемо придбати ще два трактори для обробітку ґрунту і на ферму.

На виставці представлені новіші моделі YTO, аніж ми маємо, і я впевнений, що цей трактор буде ще кращим помічником у нашому господарстві. Порівнюємо його з іншими і робимо вибір, думаю, зупинимося на моделі YTO-LX954, потужністю 105 к.с.

– Чому саме YTO? Що Вам подобається у цьому тракторі?

– YTO економічний і зручний, не так часто ламається, як інші трактори. На тракторі YTO, який маємо у нашому господарстві, за 8 років роботи ми поміняли лише ґуму, і через 10 років ремонтували двигун, а напрацював він багато мотогодин.

Трактор підходить до всіх наших агрегатів: дискової борони, культиватора, плуга, причепів. Плануємо поставити на нього ще фронтальний навантажувач, щоби вкидати силос, сінаж. Це універсальна модель, яка нам дуже подобається.

– Переваги YTO над іншими тракторами у цьому сегменті?

– Багато фермерів віддають перевагу тракторам інших виробників, тому що звикли, говорять, що доступніший сервіс, простіше знайти запчастини. Та YTO кращий, ми відчули різницю, бо мали з чим порівняти. Протягом 10 років, відколи користуємося трактором YTO, у нас проблем зі запчастинами не було: їх не треба було так багато, та й все було в наявності. Сервісом компанії «Агсолко» ми теж задоволені, потрібні запчастини доставляють протягом тижня. Я не роблю рекламу, та YTO – це справді хороший трактор, всім рекомендую і закликаю купувати.

Досвід десятирічного використання трактора YTO – ВІДЕО

Купити трактор YTO і отримати консультації, можна зателефонувавши до компанії «АГСОЛКО Україна» - (050) 352-50-12 або відправивши листа на електронну адресу office@agsolco.com.