Компанія «АГСОЛКО Україна» розпочала поставки на вітчизняний ринок зрошувального обладнання різних типів провідних китайських виробників сучасних дощувальних систем Irritech і Yulin Irrigation. Підписана угода з Yulin Irrigation дозволяє АГСОЛКО розміщувати замовлення під власною торговою маркою BB Irrigation. Угода з Irritech надає компанії статус офіційного дистриб'ютора.

АГСОЛКО підписала дистриб'юторські угоди з двома заводами-виробниками сучасних зрошувальних систем Irritech і Yulin Irrigation (Китай). Дані підприємства є провідними виробниками іригаційних машин сільськогосподарського призначення. При розробці продукції заводів широко використовуються новітні наукові дослідження та інноваційні розробки. Завдяки автоматизації виробничого процесу і суворим процедурам контролю, компанії гарантують довгий термін експлуатації виробленої продукції на одному рівні з американськими і європейськими виробниками подібного обладнання. Компанії експортують свою продукцію в США, Австралію, Європу, країни пострадянського простору.

Важливою відмінною рисою зрошувального обладнання виробництва Irritech і Yulin Irrigation є заводське виготовлення, промислове гаряче оцинкування і роботизовані зварювальні ділянки, що забезпечує йому додаткові гарантії довгострокового використання. Конструкції виглядають досить презентабельно, завдяки продуманому сучасному дизайну. Також, дуже важливими для споживачів моментами є конкурентні ціни та рекордно-короткий термін реалізації замовлень (до 1 календарного місяця з моменту отримання авансового платежу.)

Сучасне дощувальне обладнання - це гарантовано висока врожайність в умовах (зонах) ризикованого землеробства, кращий спосіб збереження і захисту врожаю, незважаючи на примхи погоди. Регулярне рівномірне зволоження грунту забезпечує збільшення врожайності в 1,5-2 рази! Розуміючи це, зрошувальне обладнання в Україні все більше використовують сільськогосподарські підприємства - від дрібних фермерських господарств до великих агрохолдингів, які вирощують зернові культури, овочі, фрукти, квіти, розсаду, саджанці, рулонні газони, корми для великої рогатої худоби та ін. Крім того, зрошувальні системи затребувані для футбольних полів, покриттів для гольфу та ін.

Залежно від площі, специфіки ландшафту, сфери використання, споживачам пропонуються різні типи обладнання, що будуть максимально ефективні для виконання поставлених завдань:

- шланго-барабанні дощувальні машини з діаметром шланга від 65 до 150 мм і довжиною шланга від 200 до 700 метрів;

- кругові непересувні і пересувні широкозахватні дощувальні машини максимальною довжиною до 1 км;

- фронтальні широкозахватні дощувальні машини від 300 до 800 м;

- комбіновані (іподромні) широкозахватні дощувальні машини;

- фронтальні машини крапельного поливу.

Компанія АГСОЛКО пропонує індивідуальні рішення по підбору систем зрошення для кожного клієнта (поля). Для вибору оптимального варіанту детально аналізуються важливі фактори, такі як геометрія поля, неоднорідність рельєфу, склад ґрунту (чорноземи, суглинки, піщані ґрунти), бажана величина рівня опадів, система подачі води (під тиском за допомогою системи гідрантів, через відкриті канали, тимчасовий водопровід з металевих труб, гнучкі шланги високого тиску), наявність електропостачання на полі, наявність перешкод на полі, рівень автоматизації процесу поливу (наявність віддаленого управління), необхідність внесення рідких добрив, виконання на різних типах дощовиків (Komet (Австрія), Senninger, Nelson (USA)). Виходячи з усіх цих факторів, формується кінцева ціна зрошувального обладнання для конкретного проекту.

Монтаж і обслуговування зрошувальних систем різних типів проводиться силами власної сервісної служби АГСОЛКО. При необхідності можливе залучення висококласних профільних фахівців, в тому числі з заводів-виготовлювачів. Також ми забезпечуємо замовника необхідними запчастинами та комплектуючими. Можливе оперативне замовлення і доставка комплектуючих з Китаю.

Сучасне іригаційне обладнання виробництва Китаю - це надійні інноваційні конструкції, які не поступаються за якістю і є повним аналогом провідних світових систем (Lindsay / Valley / Reinke). Однак ціни на системи виробництва Irritech і Yulin Irrigation істотно демократичніше і більш прийнятні для українських споживачів.

Виключна якість за демократичною ціною, плюс сервіс преміум-рівня - це основна характеристика зрошувальних систем Irritech і Yulin, виготовлених в Китаї.

З питань придбання, монтажу, обслуговування зрошувальних систем і устаткування та за консультаціями звертайтеся в компанію «АГСОЛКО Україна» за телефоном (050) 352 64 22 та (044) 290-76-26.