В минулому році Компанія АГСОЛКО, офіційний імпортер техніки YTO в Україні, вперше в Європі презентувала абсолютно нову модель трактора ELG1754 потужністю 175кс, яка є представником нової генерації тракторів з більш сучасними та ефективними двигунами, трансмісіями, гідросистемами та виготовляється в новому корпоративному стилі.

Протягом минулого року ми активно презентували дану модель трактора українським споживачам у численних польових демонстраціях та на виставках. На заходах, на яких були присутні наші давні клієнти і партнери, ми випробували новій трактор в роботі з різним обладнанням, завжди впевнюючись в цілковитій конкурентності однієї з найпотужніших моделей YTO. Дана модель є альтернативою тракторам ХТЗ та дорогим імпортним аналогам в сегменті 160-180кс. Зважаючи на співвідношення показників ціна/якість трактор має дуже оптимістичні ринкові перспективи.

Випробування трактора YTO ELG1754 з дисковим агрегатом Akpil GEPARD 3,5 в польових умовах (ВІДЕО)

Трактор YTO ELG1754 став першою моделлю, виконаною у новому дизайні. Пізніше в оновленому дизайні вже розпочато випуск інших моделей, зокрема трактори YTO ELХ1054 (105 кс) та ELХ1304 (130 кс) у новому виконанні вже були презентовані нами на зимовій сільськогосподарській виставці. Крім більш сучасного вигляду, оновлені моделі вирізняються також вдосконаленими ергономікою і комфортністю.

До основних технічних характеристик YTO ELG1754 можна віднести наступні:

  • потужний та ефективний двигун Євро III з паливною системою CommonRail та з електронним управлінням, з функцією вибору режимів роботи в залежності від потреб оператора чи умов роботи;
  • трактор оснащений багатодисковим зчепленням LUK діаметром 15” з гідропідсилювачем;
  • механічна трансмісія 18х6 дає можливість обирати оптимальний режим руху в залежності від навантаження чи типу робіт;
  • високопродуктивна гідросистема (95л/хв) в поєднанні з потужним ВВП з системою плавного старту та гальмівним демпфером, забезпечує можливість працювати з енергонасиченими та активними агрегатами.
  • пристрій безступеневого регулювання колії задник коліс дозволяє широко застосовувати трактор для обробітку сільськогосподарських культур з різними міжряддями.
  • електросистема трактора має шину CAN 12 В, за допомогою якої можна здійснювати діагностику різного електрообладнання.
  • комфортабельна кабіна трактора має поліпшену оглядовість. Для підвищення комфорту водія, кабіна обладнана системою фільтрації та кондиціонування повітря, системою опалення, встановлене сидіння оператора типу Luxury та камера заднього огляду з монітором.

Час не стоїть на місці, і перший в Європі 175-сильний красень-трактор YTO ELG1754 знайшов свого власника. Машина вже доставлена в господарство в Київській області і одразу була задіяна в роботу, адже весняний сезон найгарячіша пора для аграріїв. Наразі трактор здійснює оранку 5-ти корпусним плугом Kuhn Manager. В подальшому планується його використання для дискування з дисковою бороною БДТ-7, а також для проведення передпосівної культивації. Ми впевнені, що трактор покаже себе з самого ліпшого боку і власники будуть задоволені як машиною, так і нашим обслуговуванням.

Зважаючи, що компанія YTO є глобальним гравцем на ринку тракторів і китайська техніка, в силу багатьох сформованих факторів, має все більше перспектив на зовнішніх ринках, в недалекому майбутньому український ринок побачить достатню кількість як оновлених існуючих, так і повністю нових моделей YTO. Вже найближчим часом ми повідомимо про суттєві оновлення, що чекають на споживачів.

З питань замовлення тракторів YTO та іншої сільськогосподарської техніки та за консультаціями звертайтеся в наші регіональні представництва або в центральний офіс за телефонами (044) 290-76-26, (050) 352-50-12 та електронною поштою office@agsolco.com.