В червні цього року компанія «АГСОЛКО Україна» здійснила поставку в Україну першого трактора YTO EX1404 потужністю 140 к.с. Трактори цієї моделі раніше на ринок Європи не поставлялись.

Трактори YTO потужністю від 25 до 120 к.с. присутні на Українському ринку вже понад 15 років, здобувши за цей час хорошу репутацію, адже трактори навіть з найперших поставок досі успішно експлуатуються і приносять прибуток своїм власникам. ПопуляціяYTO має стійку тенденцію до зростання і в деяких сегментах навіть витісняють з ринку преміальні бренди.

Новий трактор YTO EX1404 потужністю 140 к.с. розроблений спеціалістами державного тракторного заводу YTO в межах глобальної програми покращення модельного ряду, презентованої нещодавно. Він потужніший, порівняно з 120-сильною моделлю, тому може використовуватись з більш потужним навісним обладнанням. Продуктивність та ефективність праці при цьому значно зростає, при цьому ціна трактора збільшується трохи більше 5%.

Компанія «АГСОЛКО Україна» здійснила поставку першого у Європі трактора YTO EX1404 напередодні літньої виставки АГРО-2019, де він був представлений. А прямо з виставки машину було відправлено новому власнику – одному з фермерських господарств у Львівській області.

Купити трактор YTO та отримати консультації, можна зателефонувавши до компанії «АГСОЛКО Україна» - (050) 352-50-12 або відправивши листа на електронну адресу office@agsolco.com.