В січні поточного року Компанія «АГСОЛКО Україна» уклала партнерську угоду з Агропросперіс Банком. Умовами Партнерської програми передбачені пільгові умови кредитування сільгоспвиробників на придбання різних видів техніки. Вже укладено першу угоду з продажу трактора YTO за посередництвом АП Банку, при цьому, весь процес, від подання заявки до отримання кредитних коштів, пройшов протягом одного тижня.

Зважаючи, що представники малого та середнього бізнесу досить часто не мають достатньо вільних коштів для модернізації і оновлення технічного парку, «АГСОЛКО Україна» активно співпрацює з банківськими та іншими фінансовими установами, забезпечуючи можливість фінансування клієнтів на спеціальних пільгових умовах. Пропоновані партнерські кредитні та лізингові програми дозволяють клієнтам обрати найвигідніші та найзручніші для себе умови фінансування придбання сільгосптехніки та обладнання, спецтехніки і комерційного транспорту.

Агропросперіс Банк – це єдиний в Україні банк, який фінансує тільки малих і середніх агровиробників. Банк надає кредити під заставу майбутнього урожаю або аграрних розписок, спрощуючи доступ до фінансування виробникам, які не мають достатньо застави для отримання класичного кредиту в потрібному обсязі. Агропросперіс Банк став першим в Україні банком, який кредитує під аграрні розписки і вже третій рік системно використовує даний інструмент.

Згідно з Партнерською програмою, аграрії можуть скористатися пільговими умовами при купівлі техніки в «АГСОЛКО Україна» за посередництвом АП Банку:

Термін кредитування

до 7 років

Відсоткова ставка, річних

від 1,69% в USD

від 12,17% в UAH

Перший внесок

від 0 %

Застава

техніка, що купується, аграрна розписка, права на майбутній врожай, тощо

Нотаріальне оформлення застави

відсутнє, окрім обов’язкового

Страхування застави

відсутнє, окрім обов’язкового

Графік погашення

відповідно до сезону

Комісія

за видачу – 1%, за дострокове погашення – відсутня

Техніка, що підлягає фінансуванню

Трактори YTO

Елеваторне обладнання (сушки, силоса) BROCK

Пневмотранспортер зернових культур KONGSKILDE

Грунтообробна техніка AKPIL

Фронтальні навантажувачі CHANGLING

Бульдозери CHANGLING

Автогрейдери CHANGLING

Вилкові навантажувачі CHL

Вантажні автомобілі JAC

Вантажні автомобілі HOWO

 

Придбати техніку із застосуванням дієвих фінансових інструментів можна в усіх регіональних представництвах «АГСОЛКО Україна».

За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів у центральному офісі: (044) 290-76-26, а також у представництва компанії.