Згідно з діючою стратегією розвитку регіональної мережі та поширення присутності «АГСОЛКО Україна» в регіонах України, 24 червня пройшло урочисте відкриття нового Чернігівського представництва компанії. Офіс представництва розташований за адресою - с.Вертіївка (Ніжинський р-н), вул. Київська, 19. АГСОЛКО наразі є однією з небагатьох компаній, що покращують свою регіональну інфраструктуру, незважаючи на кризу. Незабаром заплановані відкриття ще кількох регіональних підрозділів, а також йде набір персоналу.

Відкриття Чернігівського регіонального представництва АГСОЛКО – це заздалегідь запланований крок, передбачений загальною стратегією розвитку компанії, який є дуже важливим для підвищення якості обслуговування техніки в регіоні, а також для динамічного розвитку і популяризації на Чернігівщині брендів, що представляє компанія.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Чернігівській області АГСОЛКО працює вже декілька років і достатньо відома серед аграріїв. В регіоні представлений достатньо великий парк тракторів YTO, навісне обладнання для грунтообробки Akpil, навантажувачі Everun та Changlin, вантажні автомобілі HOWO (зокрема, зерновоз). Якісне технічне обслуговування такої кількості різноманітної техніки потребує наявності повноцінного Сервісного центру з власним складом запасних частин, що забезпечить оперативну якісну технічну підтримку, гарантійний і післягарантійний супровід.

Також Чернігівське представництво має в своєму розпорядженні виставковий майданчик техніки, що надасть можливість мешканцям області детально знайомитись з технікою, порівняти різні моделі. Наразі на майданчику представлені трактори YTO SK244, YTO MF504, YTO EX854, а також бункер-перевантажувач EGRITECH об’ємом 16 куб.метрів. В подальшому планується наявність на майданчику навантажувачів, вантажних автомобілів та іншої техніки.

З питань придбання і обслуговування техніки на території Чернігівської та Сумської областей звертайтеся до Чернігівського представництва «АГСОЛКО Україна» - с.Вертіївка Ніжинського району, вул. Київська, 19 та за телефонами:

Техніка – 050 352 73 70

Запчастини – 050 353 69 20

Сервіс – 050 353 07 11.