Шановні клієнти, партнери, друзі!

Запрошуємо відвідати стенд АГСОЛКО на Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2021»! Найочікуваніша подія літа пройде в Києві на території НК «Експоцентр України» (ВДНГ) за адресою пр-т Академіка Глушкова, 1, з 8 по 11 червня. Наш стенд №105D (Центральна алея, біля Павільону №2).

Цього року компанія «АГСОЛКО Україна» презентує величезний перелік техніки на 420 кв. метрах площі! Наряду з традиційними напрямами, такими як сільськогосподарська техніка і обладнання, будівельна техніка та комерційні автомобілі, ми представимо новий напрям – інноваційні технології. На стенді будуть представлені аграрні дрони BROUAV різної продуктивності і функціоналу. Виробник БПЛА бренду BROUAV спеціалізується на виготовленні безпілотників для захисту рослин, інспекційних безпілотних апаратів, рятувальних та пожежних безпілотників та ін. Пропоновані рішення мають привабливі цінові пропозиції при високій якості виконання.

Атмосферні генератори води - ще одна унікальна пропозиція від АГСОЛКО. Нова технологія «Вода з повітря» забезпечує нове джерело високоякісної чистої питної води та надає вирішення проблем її нестачі. Водогенератори також можуть забезпечити потребу у воді для зрошення в умовах складного доступу до джерел та жаркого клімату, а також використовуватись в домах, офісах, на різноманітних підприємствах, в польових умовах та ін.

Також вперше будуть представлені електрокари компанії EAGLE. Це економічні та екологічні автомобілі, що відповідають всім сучасним тенденціям. Вони підійдуть для сільськогосподарських підприємств, мисливських господарств, рибгоспів та для приватного використання. Електромобілі EAGLE оснащені сонячною батареєю, яка значно збільшує час роботи без підзарядки акумулятора та запас ходу.

Велика частина експозиції традиційно буде присвячена тракторам YTO. АГСОЛКО – офіційний імпортер техніки цього бренду, тому на виставках компанія завжди представляє кращі популярні моделі. Цього року ми зупинили вибір на доступних моделях з лінійки BASIC – трактори потужністю 24 кс, 80 кс. 102 кс, а також на спеціалізованому вузькому тракторі для садів та виноградників потужністю 95 кс. Лінійка BASIC – це трактори з оптимальним набором необхідних параметрів за доступною ціною.

Ми представимо різноманітне навісне обладнання, зокрема сівалки (зернова (3,6 м) та 8-рядна сівалка точного висіву) і дискова борона компанії MyAgro. Ця техніка вже пройшла випробовування в роботі та показала себе якнайкраще. Також буде представлений вже відомий в Україні плуг Akpil MIX Due2+1 польського виробництва.

Різноманітною буде і частина експозиції спецтехніки. На виставці можна буде побачити навантажувач з бортовим поворотом CHANGLIN 265F, телескопічний навантажувач EVERUN ER2500F, вилковий навантажувач СНL CPQYD 20, нову модель фронтального навантажувача EVERUN ER 408 вантажопід’ємністю 400 кг. Невеликий, але потужний і маневрений, цей навантажувач може використовуватись на багатьох операціях в сільському господарстві.

Автопаливозаправник на базі шасі JAC N120, JAC N56 з бортовою платформою, зерновоз SITRAK C7H – незамінні помічники аграріїв під час гарячої посівної та при збиранні врожаїв. Крім того, на стенді можна бути ознайомитись з цьогорічним бестселером виробництва SINOTRUK – самоскидом HOHAN N7G. За підсумками продажів за перші 3 місяці 2021 року, вантажівки корпорації SINOTRUK (Sitrak і Hohan) зайняли 2-е місце за кількістю продажів на українському ринку вантажних автомобілів.

Також на стенді компанії буде представлений напрям сільгоспобладнання (зерносушарки BROCK), зрошувальні системи «Irritech» та дощувальні системи, що випускаються під власною торговою маркою «BB Irrigation».

Графік роботи виставки:

8 червня – з 10:00 до 18:00

9-10 червня - 09:00 - 18:00

11 червня - 09:00 - 17:00

Будемо раді вас бачити! За більш детальною інформацією звертайтеся до наших регіональних представництв або до менеджерів центрального офісу за телефоном (044) 290-76-26 та за електронною поштою office@agsolco.com.