Запрошуємо приєднатися до унікального заходу «День новітніх китайських технологій у Симонові», що відбудеться 18 серпня о 12 годині поблизу села Симонів Гощанського району Рівненської області! Вперше в Україні пройде одночасне випробування в роботі кращих зразків різноманітної сучасної техніки сільськогосподарського призначення виробництва Китаю – комбайнів, тракторів, самохідних обприскувачів, ґрунтообробного обладнання, сівалок та ін. Подія буде цікавою і корисною як для великих сільгоспвиробників, так і для одноосібників, для всіх, хто зацікавлений в оновленні технічного парку та покращенні технічного забезпечення своїх господарств за рахунок якісної та оптимальної за ціною нової техніки.

Сьогодні Китай є світовим лідером за багатьма економічними показниками – заобсягом виробництва, об’ємом експорту товарів, сумами інвестицій в економіку, темпами впровадження інноваційних технологій, обсягами та швидкістю будівництва промислових підприємств, доріг та інших об’єктів інфраструктури. Китайська Народна Республіка офіційно визнана стратегічним партнером України. За підсумками минулого року Китай став найбільшим торгівельним партнером України - обсяг двосторонньої торгівлі сягнув рекордних 12,8 млрд дол. США. Якість продукції китайського виробництва зростає неймовірно швидкими темпами і наразі вона впевнено конкурує з продукцією відомих світових виробників. Це стосується як товарів легкої промисловості, так і електроніки, продуктів харчування, машинобудування, зокрема виробництва сільськогосподарської та будівельної техніки та автомобілів.

Компанія «АГСОЛКО Україна» протягом останніх років сконцентрувалась на постачанні саме високоякісної техніки виробництва Китаю. Спеціалісти компанії ретельно вивчають ринок китайських виробників і обирають найкращих з них. Після чого проводиться постійна сумісна ретельна робота по удосконаленню та адаптації до умов України відповідних моделей техніки. Тобто пропонована компанією АГСОЛКО техніка повністю конкурентна та придатна до наших умов, при цьому вигідно вирізняється від західних конкурентів за співвідношенням «ціна-якість».

Наразі «АГСОЛКО Україна» є офіційним імпортером відомих китайських брендів – YTO (Перший тракторний завод Китаю), Sinotruk (виробник важких вантажних автомобілів), JAC (провідний постачальник комерційних автомобілів), Changlin, Everun, CHL (різноманітні навантажувачі та інша спецтехніка). Нещодавно серед партнерів АГСОЛКО з’явилися нові потужні виробники - Lixing (самохідні та причіпні обприскувачі) та MyAgro (різноманітні сівалки, зокрема точного висіву). І в розробці ще декілька цікавих амбітних проектів по самохідній і причіпній техніці.

Компанія АГСОЛКО проводить величезну роботу з популяризації китайської техніки в Україні, і ця робота є доволі успішною. Парк тракторів YTO в країні сягає вже близько 2000 одиниць, а обсяги продажів і модельний ряд стрімко зростають. Цього року компанія вперше презентувала на зимовій виставці комбайни і низку нових моделей тракторів цього бренду, і експозиція викликала велику зацікавленість відвідувачів. А тепер у сільгоспвиробників з’явиться можливість оцінити цю техніку в роботі. Вся задіяна в показі техніка агрегатуватиметься з тракторами YTO різної потужності.

Також, вперше буде проведена демонстрація самохідних обприскувачів Lixing двох типів та сівалок (зернової та точного висіву) MyAgro.

Також в межах заходу День новітніх китайських технологій у Симонові пройде презентація іншої техніки та обладнання сільськогосподарського призначення виробництва Китаю, України і Туреччини і сучасних агротехнологій. Власну продукцію (бункери-перевантажувачі, причепи-зерновози та ін.) представить відомий український виробник компанія Egritech. Досягненнями в сфері агротехнологій поділяться наші партнери Хімагромаркетинг та Рівтрейд, новинки GPS-навігації, яка вже стала незамінною для якісної і ефективної обробки земель, презентує компанія Френд. Буде представлена і інша техніка – вантажний автомобіль SITRAK, телескопічний навантажувач Everun), що необхідна для виконання різних технологічних процесів.

Тож, чекаємо сільгоспвиробників, зацікавлених у вдосконаленні та підвищенні ефективності своєї нелегкої праці на унікальному заході «День новітніх китайських технологій у Симонові»!  

 

Місце проведення: Рівненська обл., Гощанський р-н, с. Симонів

GPS - 50°31'59.4"N 26°37'26.5"E

https://maps.app.goo.gl/ZxVEmYf9V1FgWvDw9

 

Дата проведення: 18 серпня 2020 року, початок о 12-00

 

З питань участі в заході звертайтеся до Рівненського представництва компанії «АГСОЛКО Україна» за телефонами (050) 353 00 14, (050) 435 07 52 або до центрального офісу компанії – (044) 290-76-26.