Шановні клієнти, партнери, друзі!

З 7 по 9 листопада 2017 року компанія «АГСОЛКО Україна» візьме участь у XV Міжнародній спеціалізованій виставці «КОМУНТЕХ – 2017» - ключовій виставковій події в Україні, за якою закріпилася репутація найавторитетнішого галузевого заходу для всіх учасників житлово-комунальної сфери.

«АГСОЛКО Україна» продемонструє на виставці декілька цікавинок для комунального бізнесу, зокрема розкидачі піску PRONAR PS250, дорожній грейдер PRONAR RD-Z24, фронтальний навантажувач PRONAR LC3, комунальні відвал ОК та щітку МКЩ виробництва України.

Зіркою нашою експозиції стане трактор YTO – ми представимо моделі YTO 454 та YTO Х804, що все більше зарекомендовують себе в сфері комунального господарства. Трактори YTO – універсальні машини для будь-якого підприємства, що виготовляються за ліцензією FIAT на найбільшому тракторному заводі Китаю. Річний об’єм виробництва цього потужного підприємства складає близько 400 000 одиниць техніки.

Експозиція «АГСОЛКО Україна» також буде містити цікаві примірники навантажувальної техніки та комерційного транспорту китайського виробництва. Завітайте, щоб все побачити!

Графік роботи виставки:

7 - 9 листопада - з 10:00 до 18:00

За інформацією телефонуйте за номером (044) 290-76-26 або звертайтеся за електронною адресою office@agsolco.com .

 

Довідка:

На виставці «КОМУНТЕХ – 2017» щорічно керівники органів державної і виконавчої влади, лідери галузі, професійне бізнес-співтовариство, діячі науки, інвестори та експерти з країн ближнього і далекого зарубіжжя обговорюють завдання, що стоять перед галуззю і розробляють ефективні механізми співпраці. Рішення практичних питань з теплопостачання, утримання, експлуатації житлового фонду, забезпечення функціонування міського транспорту, утримання вулично-дорожнього господарства, проведення дорожньо-будівельних робіт, заходів з благоустрою, озеленення, санітарної очистки, поводження з твердими побутовими відходами значною мірою залежать від впровадження нових досягнень і передового досвіду, які демонструє експозиція виставки.