Шановні клієнти, партнери, друзі!

Запрошуємо відвідати стенд компанії «АГСОЛКО Україна» на Дев’ятій міжнародній виставці «Зернові технології 2019», яка проходитиме 19 – 21 лютого 2019 року у Міжнародному Виставковому Центрі в місті Києві.

«Зернові технології» - міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

Компанія «АГСОЛКО Україна» вже вчетверте поспіль стане учасником виставки «Зернові технології». Як завжди, наша експозиція включатиме всі основні напрями діяльності компанії – сільгосптехніка і обладнання, спецтехніка та комерційний транспорт.

Цього року компанія «АГСОЛКО Україна», як офіційний імпортер тракторів YTO, презентує всі основні моделі цього трактора, який набуває все більшої популярності серед українських аграріїв і комунальників.

Вперше на виставці ми представимо зерновоз на базі вантажного автомобіля HOWO T5G, виготовлений китайським заводом-виробником у відповідності до побажань українських аграріїв, на замовлення компанії АГСОЛКО.

Окрема частина експозиції – це спецтехніка та комерційні автомобілі. Така техніка, як потужний фронтальник CHANGLIN 956GT, універсальний фронтальний навантажувач EVERUN ER20 вилковий навантажувач СHL надійно працює в агрогосподарствах у багатьох регіонах України. Те саме відноситься і до вантажних автомобілів JAC. На стенді будуть представлені ще цікаві експонати.

Однією з переваг виставки є насичена ділова програма, яка включає галузеві форуми, конференції, семінари та майстер-класи. Гості матимуть можливість ознайомитись з експозиціями майже 300 учасників. Відвідувачів стенду «АГСОЛКО Україна» чекатимуть спеціальні фінансові пропозиції щодо придбання техніки.

Графік роботи виставки:

19 - 20 лютого: 9:00 - 17:00

21 лютого: 9:00 - 16:00

Будемо раді вас бачити! За більш детальною інформацією та за запрошеннями на виставку звертайтеся до регіональних менеджерів або до центрального офісу за телефоном  (044) 290-76-26.